r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dolphin 5.0.540

Strona główna Windows Emulatory Konsole

Dolphin to jeden z najlepszych emulatorów konsol Gamecube, Wii oraz Triforce, za pomocą którego uruchomimy szereg gier dostępnych na te platformy w komputerze klasy PC lub Mac.

Galeria programu

Niewątpliwie jedną z największych zalet aplikacji Dolphin jest duża kompatybilność z grami. Za pomocą emulatora możemy odpalić szereg najpopularniejszych tytułów w tym Wii Sports, Super Mario Ghalaxy 1&2, Super Smash Bros Brawl, MEtroid Prime, Donkey Kong Country Returns, The Legend of Zelda: Twilight Princess, Metroid Prime 3: Corruption, New Super Mario Bros. Wii, NGC i setki innych.

Program poza dobrym sklonowaniem możliwości konsol oferuje również szereg dodatkowych funkcji, których nie znajdziemy w oryginalnych urządzeniach. Przede wszystkim użytkownik ma możliwość sterowania w grze za pomocą zewnętrznego pada (Wii Motion Plus, Wiimote, Xbox 360 Pad) lub przy wykorzystaniu myszki i klawiatury, zarządzania zawartością zapisanych stanów gry, wprowadzania kodów, nagrywania sekwencji wideo z prowadzonych rozgrywek czy uruchomienia własnego serwera w celu zagrania online ze znajomymi.

Ponadto emulator umożliwia nam uruchamianie gier w rozdzielczościach HD i Full HD, a nie tylko w natywnym trybie 480p. Z poziomu ustawień programu użytkownik może również wybrać silnik renderujący wideo. Na platformie Windows oddano nam do dyspozycji m. in. DirectX i OpenGL.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ostatnia gra uległa: emulator Dolphin uruchomi wszystkie tytuły dla Nintendo GameCube

30
OPROGRAMOWANIE 06.09.2016 | Adam Golański (eimi)

Emulator Dolphin można bez przesady nazwać jednym z największych osiągnięć w historii programowania. Software’owe odtworzenie bardzo skomplikowanej sprzętowej architektury konsol Nintendo GameCube i Wii samo w sobie już było czymś wielkim. Ulepszenie tego wszystkiego tak, że na Dolphinie klasyczne gry działają znacznie lepiej, niż na oryginalnym sprzęcie – to graniczy z cudem. A teraz deweloperzy Dolphina zdołali osiągnąć kompletną kompatybilność z całą biblioteką gier GameCube. Dzięki zmianom w nowej wersji na pececie udało się uruchomić 14-letniego klasyka, Star Wars: The Clone Wars. Wydana…

Dolphin 5.0: pełna emulacja Nintendo Wii i GameCube już nie na XP, ale za to na DX12

36
OPROGRAMOWANIE 27.06.2016 | Adam Golański (eimi)

Nie ma dziś lepszego emulatora konsol niż Dolphin. Autorom tego programistycznego majstersztyku udało się dokonać czegoś niesamowitego – zbudować wirtualne środowisko, w którym gry pisane na Nintendo GameCube i Wii działają i wyglądają lepiej, niż na oryginalnym sprzęcie. Wraz z nowym wydaniem 5.0, które zadebiutowało w ten weekend, te słowa są jeszcze prawdziwsze, niż wcześniej – i to nawet przy uruchomieniu Dolphina na słabszych komputerach. Ponad rok pracy programistów poświęcony był bowiem przede wszystkim optymalizacjom wydajności. Trzeba przyznać, że do tej pory kolejne wydania Dolphina…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 18.07.2016 23:01

Pobrałem, zainstalowałem i jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem. Polecam w 100%.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.