reklama

Doogleberry 2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Randolph Doogleberry po raz drugi znalazł się w mrocznych grobowcach. W porównaniu do pierwszej części gry niewiele się zmieniło. Poprawiono jednak, i to zdecydowanie, grafikę - teraz archeolog wkroczył w trójwymiarowy świat łamigłówki.

Jedynym zadaniem badacza jest wydostanie się z zalanych wodą komnat chodząc po kamieniach. Te o brązowym zabarwieniu zapadają się po przejściu, natomiast jasne są stabilne i to na nich archeolog powinien skończyć ruch, aby przejść do kolejnego zadania. Prócz bloków, komnaty zawierają teleporty, miażdżące pale czy drogocenne urny, które dodają punkty, nie można więc mówić o sterylnym środowisku. Samo obmyślenie planu przejścia nie byłoby trudne, ale zdenerwowanie wśród graczy może wzbudzić kapiąca woda i to bynajmniej nie ze względu na dźwięk a ilość - jeśli Randolph nie zdąży uciec, skończy na dnie zatopionej komnaty. Jeżeli lubisz czasem pomyśleć i jednocześnie być pod presją czasu - to tytuł dla Ciebie.

Autorem opisu jest Eugen z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #2 15.04.2016 20:03

Fajna zręcznościówka, lubię takie klimaty. Grafika na plus.

  #1 14.02.2013 11:29

Trzeba przyznać, że gra jest trudna. Wymaga logicznego myślenia i to pod presją czasu. Na razie dotarłem do poziomu 9.
Mała podpowiedź: na niektórych planszach w ogóle nie trzeba używać teleportów. W razie czego piszcie na adres: andrew79@o2.pl

reklama