Dream Afar New Tab

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Dream Afar New Tab – dodatek do Google Chrome'a, który zmienia wygląd nowo otwartej karty w przeglądarce. Nadal dostępne jest na niej okno wyszukiwania, jednak tło wypełnia za każdym razem inne, inspirujące zdjęcie, zaś skróty do pozostałych elementów (aplikacji, zakładek czy historii) wyglądają bardziej atrakcyjnie. Dostępny jest także podgląd prognozy pogody.

Program charakteryzuje się sporą jak na tego typu dodatek liczbą ustawień. Nietypowa jest także możliwość samodzielnego zdecydowania, jak często mają zmieniać się fotografie (począwszy od jednej minuty do jednej doby) oraz z jakich źródeł mają pochodzić: do wyboru tytułowe Dream Afar, Google Earth oraz Google Art.

W opcjach znajdziemy także możliwość zmiany jednostek oraz przezroczystości poszczególnych elementów. Użytkownik może także ręcznie wskazać miejscowość, z której wyświetlona zostanie prognoza pogody.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wyświetlanie dużo przydatnych informacji i skrótów
kolor czcionki wyświetlanych elementów zlewa się z niektórymi zdjęciami
ocena użytkownika
08.07.2017 19:48 • Recenzja do wersji 0.3.12

Przydatne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome pozwalające zmienić wygląd nowej karty. Instalacja prosta i szybka (jak wszystko ze sklepu Chrome). Jedno z lepszych rozszerzę tego typu, poza ciekawym obrazem na głównej mamy wyszukiwarkę, godzinę, pogodę, zakładki czy historię przeglądania. Wszystko działa bardzo fajnie, pogoda rozwija dodatkowe - szczegółowe informacje. Dodatek spełnia swoje zadania, jest funkcjonalny. Drobny minus za kolor użytej czcionki.