r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dream Afar New Tab 0.3.12

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Dream Afar New Tab – dodatek do Google Chrome'a, który zmienia wygląd nowo otwartej karty w przeglądarce. Nadal dostępne jest na niej okno wyszukiwania, jednak tło wypełnia za każdym razem inne, inspirujące zdjęcie, zaś skróty do pozostałych elementów (aplikacji, zakładek czy historii) wyglądają bardziej atrakcyjnie. Dostępny jest także podgląd prognozy pogody.

Galeria programu

Program charakteryzuje się sporą jak na tego typu dodatek liczbą ustawień. Nietypowa jest także możliwość samodzielnego zdecydowania, jak często mają zmieniać się fotografie (począwszy od jednej minuty do jednej doby) oraz z jakich źródeł mają pochodzić: do wyboru tytułowe Dream Afar, Google Earth oraz Google Art.

W opcjach znajdziemy także możliwość zmiany jednostek oraz przezroczystości poszczególnych elementów. Użytkownik może także ręcznie wskazać miejscowość, z której wyświetlona zostanie prognoza pogody.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zmienić wygląd nowej karty w Chrome? Oto 9 przydatnych dodatków

36
OPROGRAMOWANIE 17.06.2017 | Oskar Ziomek

Otwieranie nowej karty w przeglądarce internetowej nie musi się wiązać z codziennie tym samym, monotonnym widokiem najczęściej odwiedzanych stron i wyszukiwarki Google. Choć jest to rozwiązanie, które może okazywać się dla wielu praktyczne, warto wiedzieć, iż dzięki licznym dodatkom zawartość nowej karty (która może być przecież także stroną startową), można tak spersonalizować, by dostarczała interesujących lub zabawnych treści poszerzających nasze horyzonty. By ułatwić wybór spośród wielu propozycji w sklepie, poniżej przedstawiamy kilka naszym zdaniem ciekawych rozszerzeń do Google Chrome…

Recenzje użytkowników

wyświetlanie dużo przydatnych informacji i skrótów
kolor czcionki wyświetlanych elementów zlewa się z niektórymi zdjęciami
ocena użytkownika

Przydatne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome pozwalające zmienić wygląd nowej karty. Instalacja prosta i szybka (jak wszystko ze sklepu Chrome). Jedno z lepszych rozszerzę tego typu, poza ciekawym obrazem na głównej mamy wyszukiwarkę, godzinę, pogodę, zakładki czy historię przeglądania. Wszystko działa bardzo fajnie, pogoda rozwija dodatkowe - szczegółowe informacje. Dodatek spełnia swoje zadania, jest funkcjonalny. Drobny minus za kolor użytej czcionki.

08.07.2017 19:48 | Recenzja do wersji 0.3.12

Komentarze

0 nowych
Toscior   14 #1 27.06.2017 16:43

może być ... aż się znudzi

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.