r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Driveclub nie zdąży na premierę PlayStation 4

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po opóźnieniu Watch Dogs, nadchodząca premiera PlayStation 4 stała się nieco mniej emocjonująca, a Sony niestety wyrzuca z okienka startowego konsoli również wyścigi Driveclub. Najnowsze dzieło Evolution Studios, twórców serii MotorStorm, przesunięte zostało na początek przyszłego roku. Plany co do udostępnienia darmowej wersji tytułu dla opłacających PlayStation Plus się nie zmieniły, ale zdecydowano się nad grą jeszcze trochę popracować. Oczekiwanie ma nam zrekompensować kolejny z Plus gratis.

Mając wykupiony abonament, w listopadzie bezpłatnie pobierzemy interesującą w założeniach platformówkę Contrast, gdzie poza działaniami w normalnym świecie przyjdzie nam też poruszać się dosłownie w cieniu. Niezdecydowani na zakup Killzone: Shadow Fall dostaną także od 28 grudnia na weekend dostęp do porcji sieciowej najnowszej strzelanki Guerrilla Games.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.