reklama

Driveclub nie zdąży na premierę PlayStation 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po opóźnieniu Watch Dogs, nadchodząca premiera PlayStation 4 stała się nieco mniej emocjonująca, a Sony niestety wyrzuca z okienka startowego konsoli również wyścigi Driveclub. Najnowsze dzieło Evolution Studios, twórców serii MotorStorm, przesunięte zostało na początek przyszłego roku. Plany co do udostępnienia darmowej wersji tytułu dla opłacających PlayStation Plus się nie zmieniły, ale zdecydowano się nad grą jeszcze trochę popracować. Oczekiwanie ma nam zrekompensować kolejny z Plus gratis.

Mając wykupiony abonament, w listopadzie bezpłatnie pobierzemy interesującą w założeniach platformówkę Contrast, gdzie poza działaniami w normalnym świecie przyjdzie nam też poruszać się dosłownie w cieniu. Niezdecydowani na zakup Killzone: Shadow Fall dostaną także od 28 grudnia na weekend dostęp do porcji sieciowej najnowszej strzelanki Guerrilla Games.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii