reklama

DuOS 1.0.16.7025

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DuOS to androidowe środowisko uruchomieniowe dla systemów Windows, stworzone przez popularnego producenta oprogramowania dla płyt głównych, firmę American Megatrends. Autorzy zapewniają, że oprogramowanie pozwolić ma na odtworzenie pełnego doświadczenia pracy z mobilnym systemem Google'a, włącznie z obsługą gestów na ekranach dotykowych, wsparciem dla kamer, sensorów czy ekranowej klawiatury.

Aplikacja pozwala na pracę w trybie desktopowym z wykorzystaniem fizycznej klawiatury i myszy, a także integrację androidowych aplikacji z Windows (będzie można np. przypinać je do paska zadań, czy udostępniać im system plików Windows). Najistotniejszą zaletą DuOS-M jest jednak jego wydajność. W przypadku tego programu nie mowy o żadnej wirtualizacji czy emulacji. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z czymś analogicznym do linuksowego Wine, gdzie aplikacje Windows otrzymują po prostu niemal kompletne API „okienek”, działając z taką samą (a czasem i większą) wydajnością jak natywne aplikacje linuksowe. Dopiero jeśli okaże się, że dana androidowa aplikacja została skompilowana bezpośrednio na architekturę ARMv7, DuOS-M będzie próbował ją emulować.

Korzystając z DuOS bez problemu będziemy mogli uruchamiać nawet wymagające gry. Producent postarał się nie tylko o obsługę trybu pełnoekranowego i gamepadów (w tym do PS3 i Xboksa 360), ale też akceleracji 3D, wykorzystując do tego sterowniki OpenGL. DuOS-M ma być kompatybilny ze zdecydowaną większością aplikacji dostępnych w Google Play.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
emirek   3 #5 02.03.2015 01:21

Niestety aplikacja obsługiwana jest wyłącznie na platformach Intela.:(

gregory003   6 #4 07.02.2015 15:06

Pobrałem z ciekawości, żeby sprawdzić jak to działa. Wyskakuje mi błąd OpenGL — że niby wymaga wersji 3.0 i trzeba zaktualizowac stery. Tylko że moja karta bez problemu obsługuje OpenGL 4.x!

  #3 29.01.2015 09:11

Wnętrze niektórych plików świadczy o tym że jest to przerobiony Virtualbox.

  #2 29.01.2015 01:19

Absolutne 5/5, tego mi brakowało. Są niedociągnięcia, ale to drobnostki. Instant buy!

kamil004   9 #1 28.01.2015 21:54

Nie chce zaktualizowac gaapsow, zadne pod KK nie przechodza i wywala wykrzyknik.

reklama