Dulux Visualizer PL Dulux Visualizer PL 40.4.1

Strona główna Android Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dulux Visualizer PL to aplikacja dla osób, które planują remont i malowanie ścian, korzystając z produktów firmy Dulux. Program pozwala znaleźć listę firmowych sklepów i przejrzeć listę dostępnych farb (do malowania ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku). Oferuje również narzędzie, dzięki któremu na obraz w aparacie fotograficznym naniesiemy próbkę wirtualnej farby w wybranym kolorze.

Na ekranie głównym aplikacji znajdziemy dwie jej najważniejsze funkcje: Live Visualiser oraz Photo Visualiser. Pierwsza z nich pozwala skierować aparat fotograficzny na wybrany obiekt, np. na ścianę, a następnie dobrać interesujący nas kolor z oferty Dulux, zaznaczyć obszar do malowania i nanieść na nim wirtualną farbę. Dzięki temu możemy w praktyce sprawdzić, jak wybrany kolor będzie wyglądał w pomieszczeniu, które chcemy wymalować. Z kolei funkcja Photo Visualiser pozwala nanieść próbkę wirtualnej farby na zdjęcie. Możemy użyć plik z pamięci urządzenia lub zrobić zdjęcie, aby na nim wykonać pozostałą część pracy. Wszystkie stworzone w ten sposób wizualizacje znajdziemy na ekranie głównym, ukryte pod ikoną gwiazdki.

Kolejne funkcje aplikacji są dostępne w menu wysuwanym z lewej strony ekranu. To katalog produktów oraz dostępnych kolorów firmy Dulux oraz historia stworzonych za pomocą programu wizualizacji kolorystycznych. Ponadto, w ten sekcji aplikacji znajdziemy wyszukiwarkę sklepów firmy Dulux (w oparciu o bieżącą lokalizację lub tę podaną ręcznie przez użytkownika), a także szczegółowy spis informacji o wszystkich farbach Dulux: tych do malowania na zewnątrz i wewnątrz budynku, ze wskazaniem farb np. do ścian bądź do sufitów. Program oferuje też wyszukiwarkę, za pomocą której można szybko znaleźć interesującą nas farbę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!