r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Duolingo Test Center 2.8.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski

Aplikacja Duolingo Test Center pozwala nam zdobyć certyfikaty TOEFL za pomocą naszego smartfonu. Duolingo to już nie tylko bardzo dobry program do nauki języków obcych, ale też narzędzie do profesjonalnej weryfikacji naszej wiedzy.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od dodania stworzenia konta, bądź zalogowania się na już istniejące. Istnieje możliwość logowania się za pomocą konta Google+ oraz Facebook. Główne okno aplikacji składa się z trzech części, historii naszych testów, przykładowych pytań oraz testu głównego.

r   e   k   l   a   m   a

Przykładowe pytania pozwalają nam oswoić się z metodą przeprowadzania testu, w tym celu nasz telefon użyje zarówno mikrofonu jak i przedniej kamery. Będziemy mówić, pisać, zaznaczać, czyli standard. Test główny to już poważniejsza sprawa, aby do niego przystąpić musimy „zeskanować” aparatem dokument, który potwierdzi naszą tożsamość, podać nasze dane, następnie zrobić sobie zdjęcie. Przed rozpoczęciem zostaniemy jeszcze poproszeni o zaznaczanie kilku pozycji oraz zapoznanie się z zasadami i zakazami.

Aplikacja podczas testu sprawuje się bardzo dobrze, pomimo statusu beta działa stabilnie i podczas testów, ani razu nie zawiodła. Sam pomysł mobilnej możliwości zaliczenia certyfikatu wydaje się ciekawy. Zwłaszcza że ceny mają być niższe niż standardowo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Duolingo, internetowa szkoła językowa, chce tanio certyfikować znajomość języka

9
OPROGRAMOWANIE 23.07.2014 | Anna Rymsza

Poszukiwanie pracy bądź wyjazd za granicę na studia wymagają potwierdzenia znajomości języka obcego. Taką właśnie możliwość testuje właśnie Duolingo – popularna platforma do nauki różnych języków obcych całkowicie za darmo. Ustandaryzowane testy, potwierdzające znajomość języka obcego, jak TOEFL (Test of English as a Foreign Language) czy bardziej popularne w Polsce testy British Council (FCE, CAE, CPE), mogą otworzyć wiele drzwi. Uzyskanie ich pochłania jednak mnóstwo czasu i pieniędzy, dlatego też twórcy Duolingo zdecydowali się na stworzenie internetowego, taniego odpowiednika takich…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.