Duolingo Test Center Duolingo Test Center 2.8.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Duolingo Test Center pozwala nam zdobyć certyfikaty TOEFL za pomocą naszego smartfonu. Duolingo to już nie tylko bardzo dobry program do nauki języków obcych, ale też narzędzie do profesjonalnej weryfikacji naszej wiedzy.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od dodania stworzenia konta, bądź zalogowania się na już istniejące. Istnieje możliwość logowania się za pomocą konta Google+ oraz Facebook. Główne okno aplikacji składa się z trzech części, historii naszych testów, przykładowych pytań oraz testu głównego.

Przykładowe pytania pozwalają nam oswoić się z metodą przeprowadzania testu, w tym celu nasz telefon użyje zarówno mikrofonu jak i przedniej kamery. Będziemy mówić, pisać, zaznaczać, czyli standard. Test główny to już poważniejsza sprawa, aby do niego przystąpić musimy „zeskanować” aparatem dokument, który potwierdzi naszą tożsamość, podać nasze dane, następnie zrobić sobie zdjęcie. Przed rozpoczęciem zostaniemy jeszcze poproszeni o zaznaczanie kilku pozycji oraz zapoznanie się z zasadami i zakazami.

Aplikacja podczas testu sprawuje się bardzo dobrze, pomimo statusu beta działa stabilnie i podczas testów, ani razu nie zawiodła. Sam pomysł mobilnej możliwości zaliczenia certyfikatu wydaje się ciekawy. Zwłaszcza że ceny mają być niższe niż standardowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!