EDFbrowser EDFbrowser 1.68

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EDFbrowser to przeglądarka graficzna umożliwiająca otwieranie, edytowanie i konwertowanie plików zapisanych w formatach EDF, EDF+, BDF, BDF+ oraz REC.

Sporo opcji konfiguracyjnych

Po uruchomieniu i otwarciu pliku na ekranie głównym programu EDFbrowser następuje automatyczne wykrycie sygnałów i innych informacji na temat danego materiału (np. data jego utworzenia i czas trwania). Sami możemy również zadecydować o tym, jakie sygnały mają pojawić się w oknie aplikacji; narzędzie umożliwia ponadto dodawanie i usuwanie wybranych sygnałów, regulowanie ich położenia i rozmiaru, a także porządkowania w określonej kolejności.

Opcja konwertowania dokumentów

EDFbrowser pozwala na konwertowanie wszystkich sygnałów z plików EFR lub BDF do pliku tekstowego ASCII, wyeksportowanie adnotacji do plików EDF+ lub XML, używanie pomiaru Z-EEG, przekonwertowanie pliku ASCII (CSV lub TXT) do formatów EDF lub BDF, przekonwertowanie plików EEG (Nihon Kohden) na format europejski (jako PS, PDF, PNG, EDF lub BDF).

Najważniejsze cechy:

  • przeglądarka graficzna do otwierania i edytowania plików EDF, EDF+, BDF, BDF+ oraz REC
  • umożliwia konwertowanie dokumentów
  • automatycznie wykrywa sygnały i generuje informacje na temat pliku
  • wiele opcji konfiguracyjnych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!