EMERGENCY HQ EMERGENCY HQ 1.6.03

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Emergency HQ to kolejna odsłona cyklu, w którym nasze zadanie polega na umiejętnym zarządzaniu własnym zespołem ratunkowym.

Wszystko zależy od ciebie

Podczas rozgrywki w Emergency HQ akcję obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego, a dodatkowo możemy przybliżać i oddalać ekran, dzięki czemu zobaczymy wszystko, co niezbędne do podjęcia kluczowych decyzji. Będziemy dowodzić jednostkami straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, policji i służb technicznych, starając się jak najlepiej zareagować w kryzysowych sytuacjach.

Graj sam lub z innymi

Emergency HQ pozwala także na regularne odwiedzanie kwatery głównej, w której dbamy o ulepszenia poszczególnych budynków i naszych jednostek, dzięki czemu możemy później wykonać coraz trudniejsze misje. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by ukończyć poszczególne zadania samemu, ale warto wiedzieć, że gra oferuje tryb współpracy, w którym utworzymy z innymi graczami Koalicję Służb Ratunkowych.

Free-to-play

Za ściągnięcie Emergency HQ ze Sklepu Google Play nie są pobierane żadne opłaty, natomiast w toku rozgrywki na ekranie pojawią się reklamy i mikropłatności. Dzięki tym ostatnim otrzymamy możliwość kupienia dodatkowych przedmiotów do wykorzystania w grze za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • strategia czasu rzeczywistego
  • wciel się w dowódcę zespołu ratunkowego
  • zarządzaj jednostkami straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, policji i służb technicznych
  • rozbuduj swoją kwaterę główną i ulepszaj budynki oraz jednostki
  • graj za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!