ESET Internet Security ESET Internet Security 14.0.22.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ESET Internet Security to pakiet bezpieczeństwa firmy ESET, następca cenionego Smart Security, integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, firewalla, filtr antyspamowy, kontrolę rodzicielską i bankowości, ochronę w przypadku kradzieży laptopa i nie tylko.

W programie położono nacisk na prostotę obsługi oraz możliwie niską liczbę ustawień i powiadomień, zakładając, iż większość użytkowników oczekuje od tego typu narzędzia przede wszystkim niezauważalnej pracy w tle.

Całość tworzy narzędzie chroniące użytkownika przed szerokim spektrum zagrożeń. Znaną użytkownikom programu ESET NOD32 technologię ThreatSense rozwinięto o komponenty sztucznej inteligencji, znacznie udoskonalając możliwości samodzielnego wykrywania przez program nowych zagrożeń. Użytkownicy znający program NOD32 docenią również szybkość nowego pakietu. ESET Internet Security nie powinien wpływać na osłabianie wydajności pracy komputera.

Nowościami w wersji 2021 są między innymi:

 • Skaner WMI - wyszukuje odniesień do zainfekowanych plików i złośliwego oprogramowania wewnątrz Windows Management Instrumentation – zestawu narządzi do zarządzania urządzeniami i aplikacjami w środowisku Windows
 • Skaner rejestru systemowego - wyszukuje odniesień do zainfekowanych plików i złośliwego oprogramowania wewnątrz rejestru systemu Windows, hierarchicznej bazy danych zawierającej niskopoziomowe ustawienia systemu operacyjnego oraz aplikacji
 • Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

  © dobreprogramy

  Recenzje użytkowników

  Prosty interfejs, pilnuje pobieranych plików, częste aktualizacje
  Czasami ma skłonność do fałszywych alarmów
  ocena użytkownika
  27.10.2020 13:42 • Recenzja do wersji 14.0.22.0

  Chodzi sobie w miarę spokojnie w tle po zainstalowaniu. Można odpuścić grzebanie w bebechach, jak ktoś nie ma szczególnej smykałki do tego. Pilnuje przeglądarki i pobieranych plików - jak zaczniemy wchodzić na mniej znane serwisy, zdecydowanie poinformuje ramką, że może jednak wstrzymaj tutaj konie. Przypomina też ramkami o skanowaniu przy nowych nośnikach. Aktualizacje właściwie zaraz po uruchomieniu komputera. Czasami zdarza się, że pojawi się czerwona ramka bez rzeczywistego niebezpieczeństwa, zwłaszcza, kiedy próbuje aktualizować offline. Takie aktualizacje można jednak łatwo uzupełnić. Warto uzupełnić go od czasu do czasu skanerami innych producentów, ale generalnie przyjazny soft.

  łatwy,szybko wykrywa potencjalne zagrożenia
  brak
  ocena użytkownika
  14.08.2018 11:38 • Recenzja do wersji 11.2.49.0

  intuicyjny, duża ilość aktualizacji bardzo rozbudowany interfejs
  polecam