ESET Internet Security ESET Internet Security 14.0.22.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ESET Internet Security to pakiet bezpieczeństwa firmy ESET, następca cenionego Smart Security, integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, firewalla, filtr antyspamowy, kontrolę rodzicielską i bankowości, ochronę w przypadku kradzieży laptopa i nie tylko.

W programie położono nacisk na prostotę obsługi oraz możliwie niską liczbę ustawień i powiadomień, zakładając, iż większość użytkowników oczekuje od tego typu narzędzia przede wszystkim niezauważalnej pracy w tle.

Całość tworzy narzędzie chroniące użytkownika przed szerokim spektrum zagrożeń. Znaną użytkownikom programu ESET NOD32 technologię ThreatSense rozwinięto o komponenty sztucznej inteligencji, znacznie udoskonalając możliwości samodzielnego wykrywania przez program nowych zagrożeń. Użytkownicy znający program NOD32 docenią również szybkość nowego pakietu. ESET Internet Security nie powinien wpływać na osłabianie wydajności pracy komputera.

Nowością w wersji 2018 jest między innymi menedżer licencji (który obecny był już wcześniej w produktach firmy ESET dla firm), skaner sieci domowej, który analizuje otoczenie komputera włącznie z urządzeniami w ramach Internetu Rzeczy i jest w stanie wykonać test brute force na zabezpieczenia routerów oraz działający w tle skaner UEFI, który chroni przed zagrożeniami uruchamiającymi się jeszcze przed systemem operacyjnym.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty interfejs, pilnuje pobieranych plików, częste aktualizacje
Czasami ma skłonność do fałszywych alarmów
ocena użytkownika
27.10.2020 13:42 • Recenzja do wersji 14.0.22.0

Chodzi sobie w miarę spokojnie w tle po zainstalowaniu. Można odpuścić grzebanie w bebechach, jak ktoś nie ma szczególnej smykałki do tego. Pilnuje przeglądarki i pobieranych plików - jak zaczniemy wchodzić na mniej znane serwisy, zdecydowanie poinformuje ramką, że może jednak wstrzymaj tutaj konie. Przypomina też ramkami o skanowaniu przy nowych nośnikach. Aktualizacje właściwie zaraz po uruchomieniu komputera. Czasami zdarza się, że pojawi się czerwona ramka bez rzeczywistego niebezpieczeństwa, zwłaszcza, kiedy próbuje aktualizować offline. Takie aktualizacje można jednak łatwo uzupełnić. Warto uzupełnić go od czasu do czasu skanerami innych producentów, ale generalnie przyjazny soft.

łatwy,szybko wykrywa potencjalne zagrożenia
brak
ocena użytkownika
14.08.2018 11:38 • Recenzja do wersji 11.2.49.0

intuicyjny, duża ilość aktualizacji bardzo rozbudowany interfejs
polecam