bDYKfbjF
ESET Mobile Security & Antivirus ikona

ESET Mobile Security & Antivirus6.3.41.0

Strona głównaAndroidBezpieczeństwoPakiety zabezpieczająceESET Mobile Security & Antivirus
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pakiet ESET Mobile Security & Antivirus to zestaw narzędzi do kompleksowego zabezpieczenia urządzenia mobilnego pracującego pod kontrolą systemu Android zarówno przed szkodliwym oprogramowaniem, jak i fizycznymi złodziejami. Aplikacja już w bezpłatnej wersji darmowej oferuje podstawową funkcjonalność i chroni przed zagrożeniami.

bDYKfbjH

Najważniejszym modułem pakietu ESETa dla urządzeń mobilnych jest antywirus. Pozwala on na wykrywanie znanych zagrożeń w czasie rzeczywistym, wykrywanie potencjalnie niepożądanych i potencjalnie niebezpiecznych aplikacji. Antywirus korzysta z chmury ESET Live Grid w celu szybszej reakcji na nowe zagrożenia. Antywirus pozwala na 3 poziomy skanowania: szybkie, inteligentne oraz głębokie, daje również dostęp do kwarantanny, dzienników skanowania i pozwala na automatyczne aktualizowanie baz wirusów.

Aplikacja posiada filtr SMS i połączeń, dzięki którym użytkownik może zablokować niechciane wiadomości i telefony od wybranych numerów, numerów nieznanych, ukrytych, lub całych grup. Pakiet posiada również moduł chroniący przed atakami phisingowymi, który integruje się z dostępnymi w systemie przeglądarkami internetowymi w celu skanowania odwiedzanych stron. Ważnym elementem jest moduł antykradzieżowy, który chroni urządzenie przed używaniem innej kart SIM, pozwala również na zdalne blokowanie, lokalizowanie i czyszczenie urządzenia za pomocą kodów w wiadomościach SMS.

Moduł audyt zabezpieczeń pozwala z kolei na sprawdzenie najważniejszych elementów np. poziomu ochrony używanej sieci Wi-Fi, instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Sam audyt pozwala przeglądać aplikacje ze względu na uprawnienia jakich wymagają i do jakich danych użytkownika mają dostęp. Ponadto ESET pozwala na zabezpieczenie pakietu hasłem. Wersja darmowa zapewnia dostęp do niewielkiej ilości opcji, oprócz kupna, możliwa jest aktywacja ograniczonej czasowo wersji próbnej pakietu.

Uwaga!

Testowa licencja jest aktywna przez 31 dni. Później konieczne jest wykupienie pełnej wersji lub zadowolenie się darmową edycją, której funkcjonalność ogranicza się głównie do antywirusa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.16 ocen
ProducentESET s. r. o.
Liczba pobrań5 320
Data aktualizacji10 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (trial)
ESET Mobile Security & Antivirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYKfbkm
bDYKfbkD