Earth Live Sharp Earth Live Sharp 3.8

Strona główna Windows Edukacja i nauka Fizyka i astronomia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Earth Live Sharp to narzędzie do przechwytywania zdjęć Ziemi w czasie rzeczywistym z Himawari 8, czyli japońskiego satelity pogodowego. Pobrane fotografie można ustawić jako tapetę na pulpit systemu operacyjnego Windows.

Zrób zdjęcie naszej planety z kosmosu

W ustawieniach Earth Live Sharp określimy jakość obrazu (od 550 na 550 do nawet 8800 na 8800 pikseli), powiększenie tapety, dostosujemy interwał czasowy z dokładnością co do minuty, a także wybierzemy źródło obrazu. Aplikacja jest stosunkowo prosta w obsłudze, dzięki czemu mogą z niej skorzystać zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy.

Ziemia na pulpicie komputera

Earth Live Sharp można zminimalizować do zasobnika systemowego, gdzie będzie działać w tle. Po jakimś czasie warto oczywiście sprawdzić, jakie fotografie z rejonu Azji i Pacyfiku (Himawari 8 znajduje się na orbicie geosynchronicznej umiejscowionej nad Japonią) zostały zapisane na dysku twardym naszego komputera.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do tworzenia fotografii Ziemi, które można umieścić na pulpicie Windowsa
  • pozwala na tworzenie zdjęć z japońskiego satelity pogodowego Himawari 8
  • może działać w tle po uprzednim skonfigurowaniu
  • wszystkie opcje są dostępne za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!