r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Earth View from Google Earth 2.18.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Earth View from Google Earth to oficjalne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które w każdej nowo otwartej karcie zapewnia dostęp do interesujących zdjęć satelitarnych Ziemi, pochodzących wprost z tytułowego Google Earth.

Program automatycznie dba o to, aby użytkownik każdorazowo widział inne grafiki. Zapisywana jest również ich historia, przez co łatwo dotrzeć do zdjęć, które widzieliśmy wcześniej, a z jakichś powodów chcielibyśmy ponownie na nie spojrzeć. Do historii dostaniemy się z poziomu podglądu wysuwanego od dolnej krawędzi ekranu.

Rozszerzenie to jest zintegrowane z webową aplikacją Google Earth, dzięki czemu każde wyświetlane zdjęcie, w prawym dolnym rogu jest opisane oraz istnieje możliwość przeniesienia się do aplikacji, aby wyświetlić fragment Ziemi, z którego pochodzi dana fotografia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zmienić wygląd nowej karty w Chrome? Oto 9 przydatnych dodatków

36
17.06.2017  •  Oskar Ziomek

Otwieranie nowej karty w przeglądarce internetowej nie musi się wiązać z codziennie tym samym, monotonnym widokiem najczęściej odwiedzanych stron i wyszukiwarki Google. Choć jest to rozwiązanie, które może okazywać się dla wielu praktyczne, warto wiedzieć, iż dzięki licznym dodatkom zawartość nowej karty (która może być przecież także stroną startową), można tak spersonalizować, by dostarczała interesujących lub zabawnych treści poszerzających nasze horyzonty. By ułatwić wybór spośród wielu propozycji w sklepie, poniżej przedstawiamy kilka naszym zdaniem ciekawych rozszerzeń do Google Chrome…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.