Easy Dark Mode Easy Dark Mode 1.3.1.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Easy Dark Mode to niezwykle lekki i niewymagający instalacji, a mimo wszystko bardzo przydatny programik dla użytkowników Windowsa 10 w wersji 1803 lub nowszej.

Po uruchomieniu narzędzie wyświetla ikonkę w zasobniku. Jej kliknięcie błyskawicznie zmienia tryb aplikacji w systemie z jasnego na ciemny i odwrotnie. Ponadto, można w tym celu utworzyć specjalny przycisk, wyświetlający się jako najwyższy element pulpitu. Albo zrealizować zmianę poprzez zdefiniowany skrót klawiszowy.

Jest to spore ułatwienie dla osób, które trybu jasnego i ciemnego używają zmiennie, w zależności od aplikacji. Jak wiadomo, domyślnie Windows 10 pozwala zmienić kolorystykę tylko z poziomu menu ustawień, a jego każdorazowe odwiedzanie jest na dłuższą metę niewygodne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!