Easy Image Modifier Easy Image Modifier 4.8

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Easy Image Modifier to aplikacja, która jak sama jej nazwa wskazuje, stworzona została do łatwej i wygodnej modyfikacji grafiki. Obsługuje ona najpopularniejsze formaty plików graficznych, umożliwiając sprawne manipulowanie podstawowymi parametrami zdjęć oraz nakładanie na nie znaków wodnych.

Narzędzie kierowane jest w głównej mierze do początkujących użytkowników i stanowić może dobre uzupełnienie dla bardziej rozbudowanych programów do obróbki oraz retuszu fotografii. Z jego poziomu komfortowo przetworzymy zarówno pojedyncze zdjęcia, jak również całe ich zbiory. Easy Image Modifier oferuje możliwość rotacji obrazu, zmiany jego rozmiarów, dodawania obramowań czy też nakładania znaków wodnych. W ręce użytkownika trafia mechanizm filtrowania, który na bazie zdefiniowanych przez nas kryteriów decyduje czy dana fotografia ma zostać poddana obróbce. Inne funkcje aplikacji to opcja zmiany formatu grafiki (JPG, PNG, BMP) oraz manipulowanie nazwami plików.

Easy Image Modifier to narzędzie niewymagające instalacji w systemie, które charakteryzuje się małymi rozmiarami i wsparciem takich formatów graficznych jak BMP, GIF, ICO, IFF, JPG, PCX, PNG, PNM, RAS, TGA oraz TIF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!