Easy Photo Studio Free Easy Photo Studio Free 3.0.6

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Easy Photo Studio Free to bardzo proste w obsłudze narzędzie służące do edytowania fotografii oraz innych plików graficznych na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Przeglądarka zdjęć

Ten darmowy program umożliwia otwieranie dowolnych obrazów zapisanych w najpopularniejszych formatach. Możliwość przeglądania zdjęć nie jest jednak kluczową funkcją Easy Photo Studio Free, bo narzędzie warto zainstalować po to, by zmodyfikować posiadane przez siebie grafiki.

Dostępne opcje

Easy Photo Studio Free oferuje funkcję edytowania pojedynczych obrazów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by program działał w trybie wsadowym. Dzięki niemu możemy w krótkim czasie zmienić format czy też rozmiar danych zdjęć (np. fotografii pochodzących z uroczystości). Za pomocą aplikacji obrócimy, przytniemy czy też rozjaśnimy także wybrane grafiki, a także zmodyfikujemy balans kolorów lub nałożymy efekty wizualne, które uatrakcyjnią wygląd zdjęcia.

Żadnych ukrytych opłat

Jak już wspomniano, Easy Photo Studio Free jest dostępny do pobrania za darmo. Charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, co sprawia, że z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy, którzy chcieliby na przykład zgrać fotografie z aparatu cyfrowego, a następnie wykonać kilka prostych działań w zakresie edycji tych plików.

Najważniejsze cechy:

  • przeglądarka zdjęć dla komputerów z systemem Windows
  • wiele opcji w zakresie edycji plików graficznych
  • może pracować w trybie wsadowym
  • czytelny interfejs użytkownika
  • wszystkie opcje są dostępne za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!