Easy Photo Unblur Easy Photo Unblur 3.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Easy Photo Unblur to łatwe w użyciu narzędzie graficzne kierowane do amatorów fotografii i umożliwiające niwelowanie typowych niedoskonałości zdjęć.

Aplikacja daje możliwość usuwania różnego typu niedociągnięć na zdjęciach cyfrowych, które powstały na wskutek fotografowania przy złym świetle lub z nieodpowiednio dobranymi ustawieniami aparatu. Przy użyciu Easy Photo Unblur z łatwością wyostrzymy obraz czy usuniemy rozmycie spowodowane ruchem obiektu lub drganiem aparatu podczas wykonywania zdjęcia.

Easy Photo Unblur bazuje na zaawansowanych algorytmach sztucznej inteligencji, które analizują zdjęcie, a następnie umożliwiają korektę tylko rozmazanych obszarów, a nie całej fotografii jak ma to miejsce w większości przypadków. Redukcja rozmycia może odbywać się w jednym z dostępnym trybów intensywności z możliwością definiowania promienia wygładzania i ilości szczegółów.

W programie znajdziemy również zestaw podstawowych narzędzi do korekty obrazu – jasności, kontrastu, nasycenia, temperatury kolorów, odcienia i gamma. Dostępna jest opcja autokorekty.

Easy Photo Unblur pozwala na przetwarzanie pojedynczych zdjęć, jak również całych ich zbiorów w trybie wsadowym. Obsługiwana jest większość najpopularniejszych formatów graficznych – m.in. JPG, BMP, GIF, PNG, ICO, TIF, TGA, PSD, PCX oraz WMF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!