r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EasyEclipse 1.3.0

Strona główna Aktualności

Tydzień temu informowaliśmy o wydaniu nowej wersji środowiska programistycznego Eclipse Europa, a teraz dostępna jest także edycja EasyEclipse bazująca na najnowszej wersji.

Eclipse to jedno z najlepszych darmowych środowisk programistycznych do tworzenia oprogramowania w języku Java, jednak sam proces dostosowania środowiska do własnych potrzeb jest dość czasochłonny. Dlatego powstał projekt EasyEclipse, który oferuje zbiór gotowych i skonfigurowanych odmian Eclipse, dopasowanych do różnych wymagań programistów. Każda z nich może być dodatkowo rozszerzana poprzez łatwe do zainstalowania wtyczki.

W ramach projektu dostępne jest dziesięć dystrybucji, każda w postaci instalatorów dla Windows, Linuksa i MacOS X, ale na razie do wersji 1.3.0 zaktualizowano tylko wersje Expert Java (dla zaawansowanych programistów Javy), Plugin Warrior (dla twórców wtyczek do Eclipse) i C/C++. Z nową wersją nie działają jeszcze wszystkie wtyczki.

Więcej informacji na temat EasyEclipse znaleźć można na stronie twórców.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.