EasyEyes 2.2.8

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

EasyEyes to aplikacja nakładająca na obraz ciepły filtr i przyciemniająca ekran. Dzięki temu można zredukować ilość nienaturalnego, niebieskiego światła, które dociera do oczu i zaburza gospodarkę melatoninową, utrudniając zasypianie.

EasyEyes to aplikacja bardzo prosta, w której filtr włącza się jednym dotknięciem. Aplikacji towarzyszy widżet, który szybko włączy filtr. Można także korzystać z automatycznego włączania na podstawie godzin wschodu i zachodu Słońca w danym miejscu.

W płatnej wersji aplikacji można ponadto przygotować kilka profili o różnych ustawieniach i włączać je o różnych godzinach każdego dnia tygodnia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

App Store wpuścił odpowiednik f.luxa… kosztujący 3 euro

15
08.03.2016  •  Anna Rymsza

A sklepie z aplikacjami dla systemu iOS znów zaszła zmiana. Przez proces kontroli aplikacji przeszedł FlexBright – aplikacja bardzo podobna do dobrze znanego f.luxa, automatycznie dostosowująca jasność ekranu i temperaturę barw na podstawie pory dnia, a przez to filtrującego nadmiar niebieskiego światła z ekranów. W polityce przyjmowania aplikacji musiała zajść poważna zmiana. Autorzy f.luxa przynajmniej 5 lat starali się o to, by ich aplikacja była dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z jabłkiem, jednak nie została przyjęta do oficjalnego sklepu. W listopadzie deweloperzy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy