r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ekstraklasa.net LIVE! 1.2.12

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Wbrew swojej nazwie Ekstraklasa.net LIVE! jest aplikacją dla wszystkich fanów futbolu, a nie tylko naszej rodzimej Ekstraklasy. Na czas mistrzostw dostosowano ją szczególnie do tych rozgrywek, poza nimi oferuje bogate spektrum informacji odnośnie światowych lich, turniejów i spotkań.

Galeria programu

Ekran główny składa się z czterech zakładek: live, news, tabele, terminarze i ekstraklasa. To na nich opiera się cała struktura aplikacji. Nie znajdziemy tu opcji, wysuwanych menu, ani innych dodatkowych elementów, możliwych do konfiguracji.

Spore wrażenie robi zakres] dostępnych informacji. Znajdziemy tu zdjęcia, relacje i wiadomości nawet lokalnych drużyn z niższych lig. To właśnie one stanowią największą siłę programu. Podobnie jak i dobrze przygotowane transmisje na żywo.

Największe zastrzeżenia mam do interfejsu. Nie tylko nie jest dopasowany do iOS 7.0 ale dodatkowo przeładowany reklamami. Te znajdują się na dole i górze okna głównego. Do tego wspomniany już brak menu sprawia, że aplikacja pozostaje mocno w tyle za wersją dla systemów Windows Phone.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
OPROGRAMOWANIE 08.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.