r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Elders of Madness 1.03

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ile osób potrzeba do stworzenia komputerowej strzelanki w starym stylu? Bezpłatne dzieło Elders of Madness to efekt prac zespołu ponad stu uczniów, programistów, projektantów oraz grafików, zjednoczonych w celu wypuszczenia własnego tytułu na PC. Świetnie udało się odtworzyć klimat podobnych produkcji z dawnych lat, diabelsko trudnych, jednak dających niesamowitą satysfakcję z kolejnych małych zwycięstw.

Galeria programu

Pradawni władcy mroku w końcu postanowili wyjść z cienia i Ziemię zalała fala złych kreatur w najprzeróżniejszych wydaniach. Czoła stawić im musi samotny pilot myśliwca, lecący dzielnie przed siebie i eliminujący kolejne fale wrogów, a także występujących z niemałą regularnością mini bossów. Należy wykazać się niesłychaną wręcz zręcznością. Trafienie oznacza natychmiastową utratę życia. Nie ma osłon.

Mało tego. Śmierć to cofnięcie się do samego początku rozgrywki. Nie każdemu takie rozwiązanie, wracające do korzeni gatunku, przypadnie do gustu. Inni z radością wyuczą się jednak strategii na ciągle wlatujących na ekran z tej samej strony nieprzyjaciół oraz rozpracują schematy ataków tych największych poczwar. Na pewno zaskakująca jest szczegółowość niby prostej, specjalnie dwuwymiarowej grafiki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 16.04.2016 10:58

Fajna gra choć graficznie to już zupełnie inna epoka. Wykonaniem nie przypomina najnowszych gierek ale warto spróbować dla odmiany zagrać w coś takiego.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.