Elvenar

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Elvenar to darmowa gra strategiczna dostępna wyłącznie przez przeglądarkę stron internetowych. Za jej przygotowanie odpowiada firma, która ma na swoim koncie takie tytuły, jak Grepolis, Plemiona i Forge of Empires.

O co tu chodzi?

Akcja gry Elvenar toczy się w fantastycznej krainie. Swoją przygodę rozpoczynamy opowiadając się po stronie ludzi albo elfów i dysponując jedynie skromną osadą. Naszym zadaniem jest stworzenie jak najlepiej prosperującego miasta. Warto zaznaczyć, że ludzie i elfy dysponują zupełnie innymi budynkami, jednostkami i technologiami.

Jak w to się gra?

Elvenar jest klasycznym przedstawicielem wspomnianego gatunku. Podczas rozgrywki zajmujemy się pozyskiwaniem zasobów, stawianiem budynków, rekrutowaniem jednostek, handlem dobrami i przeprowadzaniem starć z napotkanymi wrogami w systemie turowym. Co istotne, gra została zrealizowana w konwencji MMO, więc musimy walczyć z armiami innych graczy z całego świata.

Free-to-play

Za uruchomienie gry Elvenar nie są pobierane żadne opłaty. Możemy grać za darmo, ale w toku rozgrywki pojawi się opcja kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. W ten sposób przyśpieszymy na przykład osiąganie postępów w trakcie rozgrywki.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa gra strategiczna MMO
  • opowiedz się po stronie ludzi lub elfów
  • zamień niewielką osadę w potężną metropolię
  • klasyczna mechanika rozgrywki
  • mikropłatności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!