Darmowe wyścigi Microsoftu na Windows 10 i... Andromeda OS

Darmowe wyścigi Microsoftu na Windows 10 i... Andromeda OS

28.05.2018 21:11, aktual.: 28.05.2018 23:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sklepie Windows 10 pojawiła się nowa gra wyścigowa Microsoftu. Produkcja nazywa się Miami Street i jest dostępna za darmo. Co najciekawsze, miała być tworzona nie tylko na komputery z Windowsem, ale również na nowy smartfon/tablet Microsoftu.

Tytuł Miami Street nie wyróżnia się niczym szczególnym, to kolejna gra pozwalająca zasiąść za sterami sportowych samochodów i uczestniczyć w wyścigach. Pograć można w wolnym czasie, rozbudowanej fabuły czy naprawdę wciągającej rozgrywki nie uświadczymy, nie oferuje ona nawet większej przyjemności z prowadzenia samochodu. Chodzi wyłącznie o naciskanie lewego przycisku myszy w odpowiednim momencie. Na szczęście, gra dostępna jest za darmo, więc w razie rozczarowania nie stracimy pieniędzy.

Obraz

Gra obecnie wydana została w wybranych regionach. Na liście nie znalazła się m.in. Polska. Można jednak pobrać Miami Street. Jak informuje serwis MSPoweruser, wystarczy zmienić region. W tym celu należy wejść do panelu Ustawienia w Windows 10, przejść do sekcji Czas i język, nastepnie wybrać Region i język. Pozostaje teraz z listy krajów wybrać Holandię. Po uruchomieniu Microsoft Store powinna pojawić się możliwość pobrania i zainstalowania. Gra ma być dalej rozwijana i niebawem powinna oficjalnie trafić na kolejne rynki.

Obraz

W przypadku Miami Street najciekawsze są jednak informacje, które można znaleźć w pakiecie metadanych gry. Dane wskazują, że została ona zaprojektowana nie tylko z myślą o Windows 10, ale również na Andromeda OS. Pod nazwą Andromeda kryć ma się bowiem nowe urządzenia Microsoftu – smartfon lub tablet. Możliwe, że sprzęt otrzyma składany ekran i będzie działał pod kontrolą nowego oprogramowania, prawdopodobnie bazującego na Windows 10. Mamy więc do czynienia z pierwszą grą, która może być dostępna na nowym urządzeniu Microsoftu. Szkoda, że sama produkcja do ciekawych nie należy.

Wyścigi Miami Street dostępne są do pobrania na komputery z Windows 10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)