Empires & Puzzles: RPG Quest 15.0.1

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Empires & Puzzles to gra łącząca elementy strategii, RPG i klasycznej układanki logicznej.

W grze drużyna bohaterów w świecie fantasy musi wypełniać niebezpieczne misje na terytorium wroga. W czasie walki gracz musi rozwiązywać klasyczną łamigłówkę „dopasuj 3”, ana podstawie jego ruchów bohaterowie zyskują siłę, atakują lub korzystają z mocy specjalnych.

Bohaterów należy rozwijać, korzystając z łupów zdobytych w walce. Wisienką na torcie jest możliwość rozbudowywania bazy.

Nie zabrakło możliwości gry online. Z graczami z całego świata można zawierać sojusze, by pokonać tytanów. Można też najeżdżać na ich siedziby w trybie PvP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.07.2018 12:25

@robrep (niezalogowany): i dlatego że opiera się na losowości wywala w połowie rozgrywki, tu dzież ewentualnie Rosjanie z tej przyczyny mają fory. Drużynami mającymi 1500 power ubijają bez problemu 3400 he he he. Dno

  #3 25.07.2018 16:03

Za co te 5*? Gra jest nie przewidywalna, brak możliwości planowania, brak logiki w dobieraniu przeciwników i co ciekawe - czasem brak możliwości rewanżu po ataku, bo gracz jest offline. To kpina. Droga redakcjo więcej obiektywizmu. Nie starczy godzinę posiedzieć by znaleźć wszystkie błędy, a jest ich sporo więcej.
Pozdrawiam

  #2 12.07.2018 14:06

@piobuk (niezalogowany): bo? Gra oparta jest na losowosci. Nawet jak kots chcial by kupic sobie najlepsza druzyne to nie powiedziane ze cokolwiek wartosciowego dostanie. Trzeba grac dlugo i systematycznie aby cos osiagnac.

  #1 10.07.2018 21:03

dla mnie to ta gra jest nie fer,strasznie oszukuje,porazka.