Emsisoft HiJackFree 4.5.0.10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Emsisoft HiJackFree (dawniej a-squared HiJackFree) to narzędzie do szczegółowej analizy systemu przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy mogą za jego pomocą wykryć i usunąć wszystkie typy komponentów HiJackers, spyware, adware, koni trojańskich i robaków.

Emsisoft HiJackFree pozwala na zarządzanie aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego, kontrolować wtyczki dla przeglądarki Internet Explorer (BHOs, Toolbary itp.), sprawdzać otwarte porty i procesy korzystające z nich, kontrolować wszystkie Services, nawet te których Windows nie wyświetla, obserwować procesy i powiązane z nimi moduły. Dodatkowo aplikacja dzięki systemowi live online analysis pozwala na analizowanie konfiguracji systemu w trybie online.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

funkcjonalny, przejrzysty interfejs, darmowy
brak
ocena użytkownika
02.10.2010 18:52 • Recenzja do wersji 4.5.0.2

Bardzo przydatny program w naszym systemie działający na zasadzie antyszpiega, który w szczegółowy sposób dokonuje analizy uruchomionych procesów, otwartych portów TCP i UDP, autostartu, wszystkich usług, załadowanych moduły i wiele innych dodatkowych opcji. Ciekawą funkcją jest możliwość w dokładny sposób uporządkować uruchomione programy według użycia procesora, wykorzystania pamięci operacyjnej, wątków systemowych, priorytetów ustawianych według naszych potrzeb.

Ponadto w każdej chwili możemy usunąć lub przenieść do kwarantanny podejrzany plik jako malware oraz zabić wybrany proces w przypadku np. zawieszenia się programu. Włączać potrzebne i wyłączać niepotrzebne i szpiegujące nasze poczynania na komputerze usługi. Wszystko możemy także sprawdzić za pomocą analizy online polega to na wysłaniu danych na serwer producenta projektu a w chwile później otrzymujemy dokładny raport wyświetlony w naszej przeglądarce internetowej. Oceniając program po bardzo długim użytkowaniu na moim komputerze mogę stwierdzić w skrócie, że zawsze mam wszystko pod kontrolą.