Epic Games udostępnia Unreal Development Kit

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Epic Games, znane graczom z takich hitów jak Gears of War czy Unreal Tournament, zdecydowało się udostępnić powszechnie narzędzia używane przy tworzeniu tytułów opartych na ich technologii Unreal Engine 3 i wydało Unreal Development Kit. Firma nie pobiera opłat w przypadku jego niekomercyjnych oraz naukowych zastosowań.

Unreal Development Kit oferuje szerokiemu gronu odbiorców - od studentów, poprzez osoby tworzące cyfrowe filmy (tzw. machinima), po artystów lub nawet studia telewizyjne, pełnię rozwiązań dostępnych dotąd tylko deweloperom. Z narzędzi tych od lat korzystają najwybitniejsze studia tworzące gry, teraz może zapoznać się z nimi już każdy.

Epic Games zapewnia pełną dokumentację pakietu, obiecuje również regularne jego aktualizacje o wprowadzane na bieżąco do Unreal Engine 3 elementy. Najświeższy build UDK pobrać można z serwisu Gamikaze.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie