Euro Truck Simulator 2 1.39.1.0

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Chociaż żywot kierowcy Tira powszechnie uznawany jest za mało ciekawy, tak wielu jednak marzyłoby o takiej posadzie i zwiedzaniu świata na pokładzie wielokołowej maszyny. Euro Truck Simulator 2 pozwala spełnić sny bez wychodzenia z domu czy wydawania pieniędzy na bardzo drogie pojazdy transportowe. Uruchamiając grę na komputerze można ruszyć w wielką podróż po europejskich drogach i miastach.

Wirtualny kierowca może wybierać spośród wielu faktycznie istniejących marek Tirów, a dodatkowo przystosowywać samochody pod siebie. Obejmuje to nie tylko takie czysto kosmetyczne zmiany, czyli przykładowo inny lakier lub dorzucenie światełek, lecz też wymianę silnika, zawieszenia, układu wydechowego, opon, a nawet całej kabiny. Tym samym możliwa jest taka modyfikacja auta, by wyglądało jak gracz chce i prowadziło się, jak mu wygodnie. W końcu na jego pokładzie przyjdzie mu spędzić wiele godzin.

Ilość czasu spędzonego na szosach przekłada się bezpośrednio na poziom kierowcy, a co za tym idzie między innymi liczbę dostępnych dla niego misji do wykonania w różnych częściach świata. Rozwój zawodowy jest ważny dla pozyskiwania nowych zleceniodawców, którzy oczywiście zapłacą też Tirowym specjalistom odpowiednio więcej. Od marnego wykonywania każdego zadania cudzym wozem, przechodzi się do pewnego siebie i dysponującego niemałą gotówką zarządcy całej własnej floty.

Euro Truck Simulator 2 oferuje dodatkowe pakiety z różnymi częściami Europy, można więc nie tylko zwiedzić mniej więcej wiernie odtworzone drogi i metropolie z Niemiec, Francji czy Włoch, lecz również między innymi Wielką Brytanię oraz Polskę. Osobno do nabycia są też paczki z częściami do modyfikacji Tirów lub kolejnymi rodzajami zleceń przewozowych. Fani symulatorów wszelakiej maści powinni się tutaj świetnie bawić.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor dwurdzeniowy 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTS 450 lub Intel HD Graphics 4000

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna oferuje wszystko to, co pełna gra, przy czym nakłada limit na ilość przejechanych kilometrów (kilka tysięcy), odwiedzonych miast, a także poziom kierowcy, po osiągnięciu których przestaje działać. Daje więc zabawę na wiele godzin.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Relaksująca gra, sporo ciężarówek, ciekawy online, fizyka, grafika, regularne aktualizacje
Wartość DLC przekracza wartość gry kilkukrotnie
ocena użytkownika
08.12.2017 22:21 • Recenzja do wersji 1.26.2.4

Gra na bardzo dużo godzin, w której możemy albo się zrelaksować grając w trybie dla jednego gracza, albo ultra łagodnie mówiąc... zniechęcić - grając na online (EU2).
w każdym razie grafika jest okej jak na grę z chyba 2012 roku, mało tego są regularne aktualizacje i całkiem ładnie wszystko jest tam przemyślane. Nie jestem jakimś fanem ciężarówek, znawcą, czy też kierowcą - ale mogę śmiało powiedzieć, że gra spodoba się każdemu kto właśnie kimś takim jest!