Everalbum - Organize Photos Everalbum - Organize Photos

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Everalbum - Organize Photos to aplikacja służąca do przechowywania w internetowej chmurze zdjęć, pochodzących zarówno ze smartfonu lub tabletu użytkownika, jak też z Facebooka, Instagrama oraz Zdjęć Google. Program jest częścią serwisu Everalbum.com.

Po zainstalowaniu programu, należy utworzyć konto w usłudze Everalbum. Można to zrobić, korzystając z konta na Facebooku lub Google. W tym drugim wypadku usługa zacznie automatycznie sychronizować zdjęcia, które przechowujemy w Zdjęciach Google. Jedynym sposobem, aby wyłączyć tę funkcję, jest odebranie programowi dostępu do google'owego konta.

Możemy też uruchomić ręcznie synchronizację zdjęć, które przechowujemy w pamięci urządzenia, na którym zainstalowana jest aplikacja, a także zintegrować z nią konto na Facebooku i Instagramie. Wówczas zdjęcia z tych serwisów będą wyświetlone w odrębnych katalogach. Synchronizacja zdjęć odbywa się automatycznie i pracuje w tle. Program ma też funkcję usuwania duplikatów zdjęć z pamięci urządzenia. Ciekawą opcją jest funkcja Throwbacks, która wyświetla zdjęcia dopasowane do aktualnej daty, np. z tego samego dnia sprzed kilku lat. Zdjęciami i albumami możemy dzielić się z innymi osobami poprzez udostępnienie im linku.

W wersji darmowej możemy wgrywać do Everalbum zdjęcia w co najwyżej średniej jakości. Więcej możliwości daje wykupienie usługi Everalbum Plus. Kosztuje ona ok. 10 dolarów miesięcznie lub nieco ponad 8 dolarów, gdy zdecydujemy się na zakup subskrypcji z góry na cały rok. Everalbum Plus pozwala przenosić do chmury zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, umożliwia też wgrywanie naszych filmów - w jakości HD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!