r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Everalbum - Organize Photos

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Everalbum - Organize Photos to aplikacja służąca do przechowywania w internetowej chmurze zdjęć, pochodzących zarówno ze smartfonu lub tabletu użytkownika, jak też z Facebooka, Instagrama oraz Zdjęć Google. Program jest częścią serwisu Everalbum.com.

Po zainstalowaniu programu, należy utworzyć konto w usłudze Everalbum. Można to zrobić, korzystając z konta na Facebooku lub Google. W tym drugim wypadku usługa zacznie automatycznie sychronizować zdjęcia, które przechowujemy w Zdjęciach Google. Jedynym sposobem, aby wyłączyć tę funkcję, jest odebranie programowi dostępu do google'owego konta.

Możemy też uruchomić ręcznie synchronizację zdjęć, które przechowujemy w pamięci urządzenia, na którym zainstalowana jest aplikacja, a także zintegrować z nią konto na Facebooku i Instagramie. Wówczas zdjęcia z tych serwisów będą wyświetlone w odrębnych katalogach. Synchronizacja zdjęć odbywa się automatycznie i pracuje w tle. Program ma też funkcję usuwania duplikatów zdjęć z pamięci urządzenia. Ciekawą opcją jest funkcja Throwbacks, która wyświetla zdjęcia dopasowane do aktualnej daty, np. z tego samego dnia sprzed kilku lat. Zdjęciami i albumami możemy dzielić się z innymi osobami poprzez udostępnienie im linku.

W wersji darmowej możemy wgrywać do Everalbum zdjęcia w co najwyżej średniej jakości. Więcej możliwości daje wykupienie usługi Everalbum Plus. Kosztuje ona ok. 10 dolarów miesięcznie lub nieco ponad 8 dolarów, gdy zdecydujemy się na zakup subskrypcji z góry na cały rok. Everalbum Plus pozwala przenosić do chmury zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, umożliwia też wgrywanie naszych filmów - w jakości HD.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zabezpiecz swoje dane na telefonie w Światowy Dzień Backupu

21
31.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Zawsze jest dobry czas na to, aby zadbać o bezpieczeństwo danych w smartfonie i tablecie, tworząc kopię zapasową. W końcu to bowiem z tej kategorii urządzeń dane giną najłatwiej. Ale dzisiaj, w Światowy Dzień Backupu, zainteresować się tą kwestią warto tym bardziej. Mamy więc dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym Wasze cenne informacje już nigdy nie przepadną. Co spędza sen z powiek wielu posiadaczom smartfonów lub tabletów? Pierwszy koszmar to taki, w którym nasze urządzenie zostanie skradzione, a złodziej je spienięży zanim zostanie namierzony i drogocennego sprzętu już nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.