Ewidencja pojazdów 5.70

Strona główna Windows Firma Obsługa środków trwałych
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ewidencja Pojazdów jest bezpłatnym programem, przy pomocy którego można wprowadzać i ewidencjonować koszty i przejazdy w firmie, która używa pojazdów prywatnych do działalności gospodarczej firmy.

Program automatycznie wylicza koszty zaliczone za wybrane okresy. Wszystkie potrzebne dane możemy wydrukować w postaci zestawień na ekranie i drukarce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, obsługa Windows 9x, wiele funkcji
Archaiczny wygląd, nieczytelne przeznaczenie wielu opcji i przycisków
ocena użytkownika
11.05.2016 22:31 • Recenzja do wersji 5.70

Program spełnia swoje zadanie, ewidencjonuje terminy wyjazdów i ich koszty, liczy wszelkie ubezpieczenia, można ustalić stawkę za kilometr, doliczać koszty przeglądów gwarancyjnych, stworzyć bazę pojazdów w firmie i wiele innych rzeczy. Na minus programu można zaliczyć dość archaiczny wygląd, mnogość różnych opcji, które w sumie są przydatne, ale nie są absolutnie intuicyjne i sprawiają dość dużo problemów dla osób, które z programu korzystają rzadko. Mimo wszystko program mogę polecić.