ExifPro 2.1

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ExifPro (ExifPro Image Viewer) to bezpłatna przeglądarka graficzna oferująca funkcje podstawowej korekty zdjęć oraz zarządzania metadanymi EXIF.

Aplikacja dysponuje kilkoma trybami wyświetlania obrazów, umożliwia ich kopiowanie, przycinanie, obracanie o zadany kąt oraz manipulowanie nazwą plików. Potrafi ona również wyświetlać i edytować metadane osadzone w plikach ze zdjęciami, a także oferuje specjalne generatory do tworzenia albumów HTML, pokazów slajdów itp. Dzięki ExifPro otagujemy i ocenimy fotografie w taki sposób, aby w późniejszym czasie dostęp do nich był wygodny i szybki.

ExifPro wyposażony został w zestaw narzędzi do korekty kolorów. Program potrafi wykorzystywać moc obliczeniową kart graficznych w celu przyspieszenia wyświetlania zdjęć i płynnych przejść pomiędzy nimi. Oferuje on wsparcie dla najpopularniejszych formatów graficznych - w tym plików RAW tworzonych przez lustrzanki Canon, Olympus, Nikon itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!