EximiousSoft Logo Designer 3.89

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EximiousSoft Logo Designer to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, z pomocą której stworzymy logo dla naszej firmy, strony internetowej, bloga itp.

Program w swojej ofercie posiada ponad 200 możliwych do użycia logotypów, 2000 symboli, klipartów i gradientów. Każdy z nich może być przez użytkownika dowolnie modyfikowany, a zmianom poddawać można m.in. rozmiar grafiki, zastosowane na niej efekty graficzne, tło oraz wiele innych aspektów tworzonego projektu. Dodatkowo do naszej pracy zaimportować i wykorzystać możemy dowolną grafikę w formacie GIF, BMP, JPG, PCX, PNG, TIFF, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI, WMF oraz EMF.

EximiousSoft Logo Designer stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie koniecznie posiadają odpowiednią wiedzę, aby samodzielnie stworzyć efektowne logo lub nie chcą wydawać pieniędzy na drogie pakiety graficzne. Narzędzie poza możliwością skorzystania z gotowych projektów pozwala również tworzyć od podstaw własne logotypy.

Przygotowany w programie logotyp zapisany może zostać do pliku ELD, który daje możliwość jego późniejszej modyfikacji. Ponadto możliwy jest również eksport grafiki do formatów JPG, PNG, GIF, BMP, PCX, TIFF i TGA.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu podczas zapisywania gotowego projektu nanosi na niego znak wodny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #7 02.08.2016 18:34

@80mentor: Raczej dla amatorów, bo dla profesjonalisty to trochę zbyt ubogi.

Dementor   38 #6 20.01.2016 14:43

Średni program, nie wiadomo do końca dla kogo jest przeznaczony... dla profesjonalistów za mało rozbudowany, dla amatorów znów przekombinowany... 3/5

  #5 01.04.2014 23:58

A jak zrobić żeby zapisało np; w JPEG

  #4 17.03.2013 18:23

Od razu Logo Firmy ? Niee. Ten program robi też fajne rzeczy na stonki www, poprostu te elementy graficzne upiększają stronę. Dlatego też ten program przyda się webmasterom.

  #3 16.03.2013 21:50

nooooo... prawda - ale inspiracja dla maluczkich pewna jest... nie? nie ważne czy wychodzimy od Borisa Valleyo, czy Andy Warhol. Niech to będzie COŚ. Jeśli działa? A jeśli nie a firma się rozrośnie - to zwrócą się do Was. Prawda? hehehe

  #2 13.03.2013 11:59

Cephei, masz absolutną rację. Kredyt z UP, dwa lata na "małym zusie", rozwalenie durnymi cenami rynku, a przed wejściem na normalny zus zamknięcie działalności i róbta co chceta. Sami projektanci graficzni w tym kraju, a mało który słyszał o czymś takim jak interlinia, światło liternicze, złoty podział, itd. A potem zewsząd patrzą na nas maszkarony zwane przez właścicieli i "twórców"- reklamami. Pozdrawiam.

cephei   13 #1 13.03.2013 09:42

Jak ktoś nie koniecznie posiada wiedze na temat projektowania logo to udaje się do kogoś kto takową wiedzę posiada. Taki program generuje doskonałe przykłady logo jak logo nie powinno wyglądać. Sam program jest jednym wielkim przykładem jak do tematu logo nie powinno sie podchodzić. Fajne tez zdanie: "lub nie chcą wydawać pieniędzy na drogie pakiety graficzne" A co niby taki pakiet graficzny daje możliwość stworzenia dobrego logo? Albo nie umiesz robic logo albo nie masz do tego drogiego pakietu? Super. No tak...pełno się teraz porobiło fachowców co to posiedli Corela i od razu stali się specami od projektowania logo. Zamiast na początku etapu projekotwania siąść z kartką i ołówkiem (że o zbieraniu informacji, dokładnej analizie briefu i stworzeniu briefu kreatywnego nie wspomnę) ten zabiera się za zabawę w Corelu i tworzy bohomazy. Zero umiejętności rysowania za to doskonała znajomość obsługi Corela. Dlatego jak się mówi później takiemu Panu Jasiowi za projekt 1000 zł to ten wybałusza gały, że tak drogo, a jego syn bawi się komputerem i podobne napisy robi w Corelu w pare minut:)