EximiousSoft Logo Designer EximiousSoft Logo Designer 3.90

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EximiousSoft Logo Designer to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, z pomocą której stworzymy logo dla naszej firmy, strony internetowej, bloga itp.

Program w swojej ofercie posiada ponad 200 możliwych do użycia logotypów, 2000 symboli, klipartów i gradientów. Każdy z nich może być przez użytkownika dowolnie modyfikowany, a zmianom poddawać można m.in. rozmiar grafiki, zastosowane na niej efekty graficzne, tło oraz wiele innych aspektów tworzonego projektu. Dodatkowo do naszej pracy zaimportować i wykorzystać możemy dowolną grafikę w formacie GIF, BMP, JPG, PCX, PNG, TIFF, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI, WMF oraz EMF.

EximiousSoft Logo Designer stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie koniecznie posiadają odpowiednią wiedzę, aby samodzielnie stworzyć efektowne logo lub nie chcą wydawać pieniędzy na drogie pakiety graficzne. Narzędzie poza możliwością skorzystania z gotowych projektów pozwala również tworzyć od podstaw własne logotypy.

Przygotowany w programie logotyp zapisany może zostać do pliku ELD, który daje możliwość jego późniejszej modyfikacji. Ponadto możliwy jest również eksport grafiki do formatów JPG, PNG, GIF, BMP, PCX, TIFF i TGA.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu podczas zapisywania gotowego projektu nanosi na niego znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!