Extreme Thumbnail Generator Extreme Thumbnail Generator 2.2

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Extreme Thumbnail Generator to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia wygodne tworzenie albumów ze zdjęciami w formacie HTML.

Program pozwala nawet początkującemu użytkownikowi przygotować ciekawią galerię internetową z ulubionymi zdjęciami, a to wszystko bez znajomości jakichkolwiek technologii webowych (HTML, CSS itp.). Praca z Extreme Thumbnail Generator opiera się o wbudowany kreator, w którym dodajemy do projektu ulubione fotki, wybieramy szablon galerii i definiujemy atrybuty wizualne albumu. Wszystko to zamyka się w zaledwie kilku kliknięciach myszką.

Extreme Thumbnail Generator oferuje użytkownikowi zestaw możliwych do wykorzystania szablonów graficznych. Bardziej wymagający użytkownicy mogą edytować wybrane motywy a nawet tworzyć od podstaw własne. Aplikacja wspiera większość najpopularniejszych formatów graficznych i umożliwia wykorzystanie tagów EXIF w generowanych galeriach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 20 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!