r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Extreme Thumbnail Generator 2.0.2.0

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Extreme Thumbnail Generator to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia wygodne tworzenie albumów ze zdjęciami w formacie HTML.

Galeria programu

Program pozwala nawet początkującemu użytkownikowi przygotować ciekawią galerię internetową z ulubionymi zdjęciami, a to wszystko bez znajomości jakichkolwiek technologii webowych (HTML, CSS itp.). Praca z Extreme Thumbnail Generator opiera się o wbudowany kreator, w którym dodajemy do projektu ulubione fotki, wybieramy szablon galerii i definiujemy atrybuty wizualne albumu. Wszystko to zamyka się w zaledwie kilku kliknięciach myszką.

Extreme Thumbnail Generator oferuje użytkownikowi zestaw możliwych do wykorzystania szablonów graficznych. Bardziej wymagający użytkownicy mogą edytować wybrane motywy a nawet tworzyć od podstaw własne. Aplikacja wspiera większość najpopularniejszych formatów graficznych i umożliwia wykorzystanie tagów EXIF w generowanych galeriach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 20 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.