r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FFsplit 0.7

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FFsplit to darmowy program do przechwytywania i nagrywania operacji przeprowadzanych na komputerze użytkownika. Oferuje możliwość rejestrowania oraz strumieniowania obrazu za pośrednictwem internetu.

Galeria programu

Autorzy opisywanego narzędzia zadbali nie tylko o nagrywanie materiałów wideo w wysokiej jakości obrazu i dźwięku (konieczne jest oczywiście ustawienie źródła sygnału), ale także zawarli szereg przydatnych opcji, dzięki którym FFsplit może okazać się interesującą propozycją na przykład dla osób przeprowadzających transmisje na żywo w serwisie Twitch TV czy też użytkowników przygotowujących tzw. let's playe umieszczane później na łamach YouTube'a.

FFsplit pozwala na zdefiniowanie skrótów klawiaturowych, co z pewnością usprawni wykonywanie niektórych operacji, a także umożliwia dostosowywanie wyglądu streamu do preferencji użytkownika (wraz z umieszczeniem w nim obrazu rejestrowanego z kamery internetowej).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.