F-Secure Online Scanner F-Secure Online Scanner 8.2.50.26

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

F-Secure Online Scanner to bezpłatny skaner antywirusowy do ochrony komputera przed szkodliwymi komponentami. Umożliwia przeanalizowanie zawartości dysku twardego, a następnie skuteczne usunięcie różnego typu wirusów, spyware, koni trojańskich itp.

Program pozwala na ochronę lokalizacji najczęściej infekowanych przez szkodniki. Oferuje funkcje szybkiego skanowania pamięci oraz systemu, w ramach których poszukuje wirusów. Jego działanie opiera się na aktualnej, dostępnej w chmurze F-Secure bazie sygnatur, zawierającej olbrzymie ilości informacji o potencjalnych zagrożeniach. Zaletą tego narzędzia jest niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe oraz duża szybkość działania. Nie zapewnia ono może wystarczającej ochrony i nie jest zamiennikiem dla standardowych programów antywirusowych jednak potrafi w krótkim czasie sprawdzić czy na komputerze nie ma szkodliwych komponentów.

F-Secure Online Scanner to rozwiązanie niewymagające instalacji - gotowe jest ono do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczny
brak
ocena użytkownika
05.02.2018 17:23 • Recenzja do wersji 7.0.127.74

W moim przypadku internetowy skaner F-Secure okazał się po raz drugi skuteczniejszy od pakietu Malwarebytes, Avasta, Nortona Power Erase no i systemowego Defendera :P Wszystkie wymienione antywirusy nawet po wskazaniu zawirusowanego pliku nie wykryły zagrożenia. 10/10