r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fable Anniversary jednak dopiero w lutym

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W przyszłym roku minie dziesięć lat, odkąd na pierwszym Xboksie zadebiutowała gra Fable i Lionhead Studios z tej okazji szykowało nam nieco wcześniej, bo na najbliższą Gwiazdkę, przeróbkę HD tytułu. Odtwarzany na bazie Unreal Engine 3 protoplasta słynnej sagi, zmierzający na Xboksa 360, spóźni się jednak. Pojawi się na rynku w lutym 2014 roku, czyli bliżej okrągłej dekady (oryginał w Stanach wyszedł 14 września).

Dla deweloperów nie była to prosta decyzja, bo wiadomo jak dobrze sprzedają się gry w okresie świątecznej gorączki, ale postanowili dać sobie więcej czasu, aby doszlifować dzieło, które wielu uważa przecież za najlepsze z serii. Obiecują za to równoczesną premierę tak w sklepach, jak i w cyfrowej formie w Xbox Games Store. Nie wiadomo na razie czy produkt trafi do obrotu w cenie standardowej dla nowych gier czy też może w lekko obniżonej, jak to bywa przy reedycjach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.