Face Off Max

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Face Off Max to ciekawa aplikacja przeznaczona do obróbki zdjęć, której funkcjonalność ogranicza się do podmiany twarzy w wybranej fotografii.

Kreator przeprowadzający użytkownika przez każdy etap podmiany twarzy sprawia, że obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. Na początku mamy możliwość wyboru zdjęcia (z wbudowanej biblioteki lub z dowolnego pliku), do którego chcielibyśmy wstawić inną twarz. Następnie wybieramy zdjęcie i za pomocą prostego narzędzia zaznaczamy twarz, która ma zostać wkomponowana w inną fotografię. W ostatnim etapie umieszczamy w odpowiednim miejscu twarz i za pomocą suwaków dopasowujemy kolor skóry twarzy do ciała.

Face Off Max poza swoją główną użytecznością oferuje również dodatkowo możliwość dodawania chmurek z opisami do zdjęć. Gotowe projekty możemy zapisać do grafik lub wysłać bezpośrednio na dowolny adres e-mail.

Ograniczenia wersji testowej

  1. Znak wodny dodawany podczas zapisywania gotowego projektu
  2. Ograniczona liczba domyślnych szablonów
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
WODZU   20 #2 06.07.2017 13:39

@Olona (niezalogowany): "ale ja nie znam angielskiego"

Nigdy nie jest zbyt późno na naukę.

  #1 07.05.2012 09:05

Szkoda,że nie ma wersji polskiej.Bardzo fajny program,ale ja nie znam angielskiego.