r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FaceApp 2.0.949

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

FaceApp to wysokiej jakości aplikacja do zmiany twarzy na zdjęciach. Selfie jest wysyłane na serwery twórców aplikacji, gdzie sztuczna inteligencja nakłada na nie filtry, zmieniające wygląd fotografowanej osoby. Efekty są wysokiej jakości i często trudno je odróżnić od prawdziwych zdjęć.

Galeria programu

W aplikacji można się upiększyć, zmienić płeć nadając sobie rysy kobiece lub męskie, odmłodzić się albo postarzyć, dodając zmarszczki, a także dodać sobie naturalny uśmiech. Aplikacja pozwala też robić kolaże złożone z czterech zdjęć z nałożonymi różnymi filtrami.

Zdjęcie po przetworzeniu można zapisać lub od razu udostępnić na portalu społecznościowym. Aplikacja może obsługiwać aparat i pomóc zrobić odpowiednie zdjęcie, na którym twarz znajdzie się w środku kadru. Można też skorzystać ze zdjęć zapisanych w galerii.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

FaceApp: obróbka zdjęć sieciami neuronowymi sprawi, że się uśmiechniesz

43
OPROGRAMOWANIE 15.02.2017 | Maciej Olanicki

Co jakiś czas mamy do czynienia aplikacjami mobilnymi, które (mimo że zazwyczaj nie są szczególnie praktyczne) powodują globalną manię i na długo zajmują czołowe miejsca w rankingach popularności sklepów z aplikacjami. Tak było między innymi z Prismą. Wygląda na to, że doczekała się ona godnego następcy. A jest nim FaceApp, stworzona przez rosyjskie studio Wireless Lab aplikacja, która okazała się absolutnym hitem wśród użytkowników iOS-a. Również na Twitterze pod hasztagiem #faceapp opublikowane zostały tysiące zdjęć i wciąż pojawiają się kolejne. A można się spodziewać, że szaleństwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   9 #1 23.11.2017 17:06

Po pierwsze - wersja bezpłatna dodaje swoją faksymilę.

Po drugie - apka może i się nadaje do edycji selfie, ale próba czegoś poważnego przypomina działalność Jasia Fasoli

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.