FaceFilter Studio 2.0.1206.1

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FaceFilter Studio przeznaczony jest do szybkiej i efektownej edycji zdjęć portretowych.

Możliwości programu nie ograniczają się jednak tylko i wyłącznie do retuszu zdjęć w postaci usuwania efektu czerwonych oczu, zmarszczek czy nadawania skórze wyglądu opalenizny. FaceFilter Studio potrafi ponad to odmłodzić osobę na zdjęciu zmieniając jej wygląd nie do poznania. Ciekawą opcją oferowaną przez program jest możliwość modyfikowania mimiki twarzy osoby znajdującej się na zdjęciu. FaceFilter Studio automatycznie rozpoznaje twarz na zdjęciu i dodaje do niej punkty kontrolne, których przesuwanie pozwala na bieżąco obserwować zmiany wprowadzane na zdjęciu.

Ponad to, aplikacja oferuje bazę kilkudziesięciu gotowych wyrazów twarzy, wśród których znajdziemy między innymi gesty zadowolenia, złości, radości czy zaskoczenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!