Facebook Messenger Facebook Messenger 97.11.116

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Facebook Messenger to oficjalna aplikacja komunikatora o tej samej nazwie, który znany jest z serwisu społecznościowego Facebook. Program pozwala obsługiwać wszystkie powszechnie używane funkcje Messengera – w czatach można nie tylko pisać, ale także wysyłać pliki, zdjęcia, naklejki czy emoji. Sporo ustawień pozwala natomiast dostosować aplikację do własnych potrzeb.

Interfejs programu wygląda w zasadzie dokładnie tak samo, jak w przypadku webowej wersji Messengera. Okienko aplikacji można dowolnie powiększać, a kolorystykę interfejsu zmieniać, stosując jeden z kilku motywów. Po lewej stronie użytkownik widzi listę osób, z którymi rozmawiał, zaś pozostałą część stanowi okno rozmowy. Z jego poziomu można się także dostać do historii przesłanych zdjęć i obejrzeć je w formie galerii.

Facebook Messenger umożliwia także przeprowadzanie wideokonferencji, w których może uczestniczyć kilka osób. W praktyce może więc posłużyć jako alternatywa dla Skype'a. Podczas rozmowy ekran jest dzielony na mniejsze obszary, w których widoczne są obrazy z kamer innych uczestników konwersacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!