Faktura Small Business Faktura Small Business 2.1.39.0

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Faktura Small Business to podstawowa wersja programu do fakturowania z oferty firmy MEGA-TECH, który charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz kierowany jest do małych i niewielkich przedsiębiorstw nieprowadzących gospodarki magazynowej.

Aplikacja poza możliwością wystawiania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży, pozwala również tworzyć kartoteki towarów, usług i klientów, w których zgromadzone informacje wspomagać mogą użytkownika na etapie generowania każdej nowej faktury. Co więcej, z pomocą programu Faktura Small Business szybko i sprawnie przygotujemy ofertę lub zamówienie dla klienta, które w dalszym etapie łatwo przekształcimy w fakturę czy fakturę pro-forma. Gotowe dokumenty sprzedaży mogą standardowo być wydrukowane, zapisane na dysku w formacie PDF, HTML, JPG lub wysłane klientowi pocztą elektroniczną.

Ponadto program daje dostęp do różnego rodzaju przydatnych w firmie zestawień i analiz - tj. ewidencja sprzedaży VAT, analiza sprzedaży według towarów i usług, analiza sprzedaży według klientów, najlepiej/najgorzej sprzedawane towary, najlepsi/najgorsi klienci, raport ilościowy sprzedanych towarów za dany okres, czy też raport nieuregulowanych należności i zobowiązań klientów.

Dodatkowym atutem Faktura Small Business jest możliwość stworzenia własnego szablonu zamówienia i faktury, dzięki czemu wydrukowany przez nas dokument może wyglądać dokładnie tak jak potrzebujemy. Program z powodzeniem wykorzystywany może być na pojedynczych stacjach roboczych, jak również wielu komputerach pracujących w obrębie sieci lokalnej (do przechowywania danych służy baza MySQL). Wśród obsługiwanych drukarek fiskalnych znajdziemy urządzenia firm ELZAB, Innova oraz PosNet.

Obsługiwane dokumenty sprzedaży

 1. Faktura
 2. Faktura pro-forma
 3. Paragon fiskalny
 4. Faktura zaliczkowa
 5. Faktura końcowa
 6. Faktura metoda kasowa
 7. Faktura marża
 8. Faktura złom
 9. Faktura korekta
 10. Faktura uproszczoną
 11. Refaktura

Uwaga!

 1. Producent udostępnia także bogatszą wersję Faktura Small Business HANDEL, która przeznaczona jest dla podmiotów prowadzących prosty magazyn.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkość działania, prostota, cena, ilość funkcji
działa tylko na platformie windows
ocena użytkownika
18.11.2019 14:27 • Recenzja do wersji 2.1.35.0

Bardzo dobry program do wystawiania faktur. Jest prosty w obsłudze i ma mnóstwo przydatnych funkcji. Wystawienie w nim faktury zajmuje kilka sekund. Dodatkowo dużym atutem jest bardzo dobry kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Polecam wszystkim ten program.

Prostota, Cena. Wersja sieciowa, dobra obsługa techniczna
brak
ocena użytkownika
12.09.2019 12:17 • Recenzja do wersji 2.1.35.0

Korzystam z programu od kilku miesięcy i jestem zadowolony, Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada wiele przydatnych funkcji i można pracować na wielu stanowiskach jednocześnie. Dodatkowo mają bardzo fajne biuro obsługi klienta. Nie ma problemu żeby się dodzwonić i o coś zapytać.