reklama

Faktura VAT 2018 STANDARD 18.1.25

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Faktura VAT 2017 STANDARD to profesjonalny program do fakturowania dla małych i średnich firm prowadzących działalność produkcyjną, usługową, handlową, które obsługują klientów pojedynczych jak i masowych (również dla firm transportowych).

Możliwości aplikacji poza podstawową funkcją fakturowania obejmują również opcje drukowania seryjnego i cyklicznego (faktury abonamentowe), obsługi wielu podmiotów w jednym programie (np. biura rachunkowe), kas i przelewów oraz przygotowywania druków pocztowych, KP i KW, zarządzania listą kontrahentów i oferowanych towarów, tworzenia cenników, ewidencjonowania podatku VAT oraz generowania różnorakich raportów sprzedaży itp.

Faktura VAT 2017 STANDARD daje użytkownikowi możliwość weryfikowania dokumentów przed ich wydrukiem (sprawdzenie poprawności numerów kont, NIP, REGON itd.), stosowanie własnej numeracji dokumentów i słowników, bilansowanie sprzedaży i zakupów, tworzenie raportów kasowych, a także stosowanie własnych szablonów faktur. Atutem jest możliwość eksportu danych do popularnych formatów PDF, HTML, JPG, XML, wysyłka dokumentów mailem oraz funkcje adresowania/wysyłki dokumentów i seryjnej korespondencji mailowej.

Co istotne, program obsługiwany może być zdalnie poprzez Internet lub sieć lokalną. Współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi POSNET, THERMAL oraz NOVITUS, QUATRO, DELIO lub VIVO, a także kasami ELZAB i POSNET. Nie zabrakło również opcji kopii bezpieczeństwa, pozwalającej w wygodny sposób archiwizować zgromadzone w programie dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 31 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 20.02.2018 16:45

ja niestety już nie polecam tego programu,używałam go od kilku lat z przyzwyczajenia...od ponad 2 tyg program posiada jakiś błąd który uniemożliwia dodanie do cennika jakiejkolwiek pozycji,w sklepie niemożna funkcjonować bez dodawania towarów który pomoc nieraczy usunąć...można zgłosić problem on line ale osoba zajmująca się obsługa chyba niewiele się zna,bo standardowo radzi zainstalować najnowsza wersje a jeśli ta nie pomaga to rozkłada ręce i poziom wiedzy się kończy...poleca pomoc zdalna ale na nią niemożna liczyć bo czas oczekiwania na pomoc to kilka dni i może wyznaczać dzień i godzinę o której trzeba pamiętać...a jak się nie zadzwoni o umówionej godzinie bo akurat jest klient....to kolejne dni czekania....infolinia owszem jest ale nie można się dodzwonić 2 godz oczekiwania i byłam 5 w kolejce i jak już byłam 1 to mnie rozłączyli i tak 2 razy..na emalie również nieodpowiadająca....kontakt telefoniczny jest z ich strony tylko wtedy kiedy chcą abym przedłużyła licencje na kolejny rok...

  #1 31.05.2017 14:38

Ten jest dobry, jest jeszcze program http://www.m-faktury.pl który też warto polecić, sam z niego korzystam.

reklama