r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fallout CHAT 1.0

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Fallout CHAT to klawiatura stworzona z myślą o miłośnikach serii Fallout. Pozwala na przygotowanie wiadomości graficznych, które możemy przesłać za pomocą komunikatorów, bądź wkleić w dowolne, inne miejsce.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja krok po kroku poinformuje nas w jaki sposób aktywować jej działanie w systemie iOS. Co ważne, poza obrazkami mamy również opis w języku polskim. Po nadaniu odpowiednich uprawnień wystarczy z poziomu klawiatury przełączyć aktualnie używaną na Fallout CHAT.

Ten dzieli się na trzy panele. Pierwszy pozwala na wprowadzenie tekstu. Niestety choć przyciski wyglądają klimatycznie, nie są zbyt wygodne, a sama klawiatura zajmuje sporo ponad połowę ekranu. Drugi zawiera kolekcję grafik z gry, a trzeci zbiór krótkich animacji gif.

Korzystanie z Fallout CHAT opiera się na tworzeniu gotowych wiadomości, które następnie są zapisywane w schowku jako grafika. Aby je przesłać innym, należy w oknie danego komunikator skorzystać z opcji wklej.

Aplikacja jest darmowa i skierowana głównie do fanów uniwersum gry. Nie zastąpi nawet na chwilę tradycyjnej klawiatury, ale może być ciekawym urozmaiceniem podczas oczekiwania na premierę najnowszej części Fallouta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fallout CHAT pomoże stworzyć wiadomości dla fanów Fallouta

0
04.11.2015  •  Paweł Piskurewicz

Do sklepów mobilnych trafiła właśnie kolejna aplikacja od Bethesdy, która ma nam umilić oczekiwanie na zbliżającą się premiera Fallouta 4. W przeciwieństwie do Fallout Shelter nie jest to jednak gra, a coś na kształt specjalnej klawiatury. Forma różni się w zależności od systemu. W przypadku iOS otrzymamy dodatkową klawiaturę, którą musimy aktywować w ustawieniach systemu (o tym jak tego dokonać poinstruuje nas aplikacja). Posiadacze urządzeń z systemem Android otrzymają za to oddzielną aplikację, w skład której będzie wchodziła wspomniana wcześniej klawiatura. Ta dzieli się na trzy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.