r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fallout Shelter 1.13.7

Strona główna Android Gry Strategiczne

Dzięki grze Fallout Shelter możemy wcielić się w zarządcę schronu, którym nie tylko dowodzimy, ale też tworzymy go od podstaw. Co ważne, pomimo iż gra jest darmowa, mikropłatności nie są nachalne.

W klimat serii wprowadza nas odpowiednio przygotowane menu. Przygodę rozpoczynamy od nazwania swojej krypty nadając jej numer. Fallout Shelter pozwala na posiadanie kilku krypt, każda widnieje jako oddzielna gra. Tradycyjnie na początku czeka nas także krótki poradnik tłumaczący podstawowe założenia i zależności.

Trzon zabawy polega na odpowiedniej rozbudowie krypty o wybrane segmenty, dopasowanie ludzi do pracy oraz kontroli współczynników energii, jedzenia i wody. Przekładają się one na ogólne zadowolenia mieszkańców krypty. Z czasem, przy odpowiednim planowaniu uzyskamy dodatkowe środki, za które możemy dokonać ulepszeń, a także poszerzać naszą kryptę. Naszych mieszkańców możemy także wysyłać na powierzchnię, śledząc ich losy za pomocą charakterystycznych dla serii informacji tekstowych.

Gra pozwala wygodnie przełączać się pomiędzy widokiem ogólnym, w którym widzimy całą naszą kryptę, a poszczególnymi jej pomieszczeniami. W śledzeniu wszystkich mieszkańców oraz ich ról pomaga specjalne menu. Mieszkańcy posiadają swoje własne statystyki i również mogą awansować.

Dużym problemem w tego typu grach są mikropłatności. Fallout Shelter stara się podejść do problemu racjonalnie. Choć gra pozwala na zakup dodatkowej waluty, to nie powinna stwarzać sztucznej ściany tylko po to by nas do tego zmusić. Dodatkowo oferuje tylko jedną walutę, co nie jest standardem w grach ekonomicznych na systemy mobilne.

Fallout Shelter to idealna propozycja dla każdego miłośnika serii Fallout. Choć nie jest to RPG, pozwala powrócić do zniszczonego świata jako konstruktor i dowódca nowego schronu. Gra jest darmowa, nie zawiera reklam, a mikropłatności nie uprzykrzają nam zabawy. Dodatkowo Fallout Shelter wspiera usługę Google Play Gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wszyscy do schronów! Bombowa gra Fallout Shelter już na Androidzie

27
13.08.2015  •  Tomasz Wrzesień

Na projekt RPG Fallout 4, który umożliwi nam nawet wybudowanie własnych wiosek na napromieniowanych pustkowiach, jeszcze poczekamy, ale Bethesda Softworks oczekiwanie to w piękny sposób postanowiła umilić. Dostępna od jakiegoś czasu na urządzeniach z systemem iOS darmowa gra Fallout Shelter wreszcie trafiła również na sprzęty z Androidem. Tym samym poszerzy się znacznie zastęp zarządców tzw. Krypt. Rozgrywka opiera się na doglądaniu specjalnego, charakterystycznego dla serii Fallout schronu. Na głowie gracza jest nie tylko dbanie o nowe pomieszczenia o różnorakich funkcjach dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 17.08.2015 16:26

@XEO: u mnie to samo, a tak sie napaliłem na tą gre. :-(

XEO   6 #2 15.08.2015 15:20

no wlasnie, to samo z moim SGS2 ;/

  #1 14.08.2015 06:59

"Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"
O co chodzi mam Sony M2

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.