FastStone Photo Resizer FastStone Photo Resizer 4.3

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FastStone Photo Resizer to bezpłatny program umożliwiający wykonywanie różnych operacji na plikach graficznych. Za pomocą aplikacji możemy konwertować i zmieniać nazwy plików, a także wykonywać wiele innych, podstawowych czynności – dodawać tekst i efekty, zmieniać głębie kolorów i rozmiar oraz oznakować dowolne zdjęcia znakiem wodnym w trybie wsadowym.

Przy użyciu FastStone Photo Resizer można hurtowo zmieniać rozmiar i nazwy plików graficznych, a także dokonywać drobnych zmian poprzez dzielenie i łączenie oraz przycinanie wybranych obrazków. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne – JPEG, BMP, TIFF, PSD, TGA, JPEG2000, PNG itd.

Dodawanie tekstów do plików graficznych jest bardzo proste i wygodne w obsłudze. Do naszej dyspozycji oddano szereg przydatnych opcji do zmiany czcionki, tła, napisów oraz koloru. Użytkownik otrzymuje również dostęp do bazy zawierającej ogromną ilość różnych szablonów, udostępniających dodatkowe opisy do edytowanych zdjęć.

Jednym z najważniejszych elementów w programie jest bezwątpienia narzędzie do konwersji i zmian rozmiarów plików graficznych. W tym celu wystarczy dodać dowolne zdjęcia do aplikacji, a następnie ustawić odpowiedni format zapisu i jakość oraz poziom wygładzania (smoothing). Cały proces przetwarzania plików przebiega bardzo szybko. Natomiast długość jego trwania zależy od ilości konwertowanych plików graficznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zachowuje IPTC i EXIF, w czasie konwersji zagnieżdżonych katalogów zachowuje strukturę katalogów na wyjściu
Na razie nie zauważyłem
ocena użytkownika
02.12.2013 12:01 • Recenzja do wersji 3.2

Mam do przerobienia wiele zdjęć do przeskalowania w zagnieżdżonych katalogach, próbowałem IrfanView, Riot (nie odtwarza systemu podkatalogów), SNS-Resizer (nie pamięta IPTC)