r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Figure it Out 2.3.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Figure it Out to dodatek do Google Chrome, który w nowo otwartej karcie pozwala łatwo śledzić aktualny czas w miejscowościach z całego świata, z uwzględnieniem stref czasowych. Aplikacja czytelnie przedstawia dane, automatycznie zmieniając kolory tła każdego z miejsc, zgodnie ze zmieniającą się porą dnia.

Aby dodać do śledzenia kolejne miejscowości, skorzystać należy z wyszukiwarki w górnej części okna. Podpowiada ona na bieżąco miejsca pasujące do wpisanej jak dotąd frazy, choć trzeba przyznać, iż nie jest to wystarczająco szybkie, by okazało się pomocne – szybciej będzie wpisać całą nazwę ręcznie. Po dodaniu do listy, ekran podglądu zostanie podzielony na większą liczbę prostokątów, z których każdy odpowiada danej godzinie.

Warto dodać, że w programie mamy także możliwość tworzenia wydarzeń, a następnie eksportowania ich do różnych innych serwisów, np. Gmaila czy Outlooka.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zmienić wygląd nowej karty w Chrome? Oto 9 przydatnych dodatków

36
17.06.2017  •  Oskar Ziomek

Otwieranie nowej karty w przeglądarce internetowej nie musi się wiązać z codziennie tym samym, monotonnym widokiem najczęściej odwiedzanych stron i wyszukiwarki Google. Choć jest to rozwiązanie, które może okazywać się dla wielu praktyczne, warto wiedzieć, iż dzięki licznym dodatkom zawartość nowej karty (która może być przecież także stroną startową), można tak spersonalizować, by dostarczała interesujących lub zabawnych treści poszerzających nasze horyzonty. By ułatwić wybór spośród wielu propozycji w sklepie, poniżej przedstawiamy kilka naszym zdaniem ciekawych rozszerzeń do Google Chrome…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.