r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Filmweb 3.7.9

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników filmu i seriali

Filmweb to aplikacja największego polskiego serwisu internetowego o filmach, serialach i kinie, dedykowana na smartfony, która dostarcza informacji na temat repertuaru kin, nowości filmowych i tego, co warto obejrzeć w telewizji.

Galeria programu

Aplikacja to także bogata zawartość multimedialna. Użytkownik może obejrzeć najnowsze zwiastuny filmowe w jakości HD, programy Filmwebu (m.in. „Top gier wideo”, „Na skróty” czy wywiady) i zmierzyć swój gust filmowy (znany z głównego serwisu „Gustomierz”).

Użytkownicy mają też szybki dostęp do najświeższych informacji ze świata kina i filmu, mogą przeczytać najnowsze zapowiedzi filmowe, określić swoje ulubione filmy, kina. Po zalogowaniu z poziomu aplikacji uzyskujemy także dostęp do swoich danych (oceny, znajomi, kanały TV etc.).

Filmweb na smartfony to również pełna baza filmów, które możemy wyszukiwać z poziomu aplikacji. W głównych zakładkach odnajdziemy także Filmweb top 500, gdzie zebrano pięćset najwyżej ocenionych filmów (wyświetlana jest średnia ocena i ilość głosów).

To na pewno użyteczne narzędzie dla wszystkich fanów kina, filmów oraz użytkowników Filmwebu, którzy chcą być na bieżąco także poprzez swoje smartfony. Drobnym minusem jest dostęp do forum tylko z poziomu przeglądarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.