iOSRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników filmu i serialiFilmweb Filmy & TV
Filmweb Filmy & TV ikona

Filmweb Filmy & TV3.7.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Filmweb to aplikacja największego polskiego serwisu internetowego o filmach, serialach i kinie, dedykowana na smartfony, która dostarcza informacji na temat repertuaru kin, nowości filmowych i tego, co warto obejrzeć w telewizji.

Aplikacja to także bogata zawartość multimedialna. Użytkownik może obejrzeć najnowsze zwiastuny filmowe w jakości HD, programy Filmwebu (m.in. „Top gier wideo”, „Na skróty” czy wywiady) i zmierzyć swój gust filmowy (znany z głównego serwisu „Gustomierz”).

Użytkownicy mają też szybki dostęp do najświeższych informacji ze świata kina i filmu, mogą przeczytać najnowsze zapowiedzi filmowe, określić swoje ulubione filmy, kina. Po zalogowaniu z poziomu aplikacji uzyskujemy także dostęp do swoich danych (oceny, znajomi, kanały TV etc.).

Filmweb na smartfony to również pełna baza filmów, które możemy wyszukiwać z poziomu aplikacji. W głównych zakładkach odnajdziemy także Filmweb top 500, gdzie zebrano pięćset najwyżej ocenionych filmów (wyświetlana jest średnia ocena i ilość głosów).

Nowoczesny interfejs prezentuje się bardzo dobrze, wymaga jednak krótkiej wprawy, aby dobrze zrozumieć wszystkie zależności i gesty. Program chodzi wydajnie nawet na starszych telefonach z iOS. Z wersji www zabrakło możliwości logowania za pomocą konta Google.

To na pewno użyteczne narzędzie dla wszystkich fanów kina, filmów oraz użytkowników Filmwebu, którzy chcą być na bieżąco także poprzez swoje smartfony. Drobnym minusem jest dostęp do forum tylko z poziomu przeglądarki.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFilmweb
Liczba pobrań540
Data aktualizacji9 lut 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Filmweb Filmy & TV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)