r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finalne Web Gadu-Gadu już niedługo

Strona główna Aktualności

Od przeszło tygodnia można testować wersję beta Web Gadu-Gadu. Jest to oficjalny klient GG na stronie WWW. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności instalacji programu, wystarczy wejść na stronę web.gadu-gadu.pl, zalogować się i można prowadzić konwersacje. Jest to nieoceniona pomoc w przypadku gdy skorzystać możemy jedynie z komputera, do którego maja dostęp również inne osoby - w szkole, pracy czy u znajomego lub w każdym innym miejscu gdzie nie można GG instalować. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z komunikatora nawet w miejscach gdzie możliwość używania GG jest zablokowana przez administratora (często takie praktyki stosowane są w miejscach pracy). Web GG wykorzystuje inny port niż tradycyjne GG więc można szaleć ;-)

Zaletą takiego rozwiązania jest jego wieloplatformowość, nie ma znaczenia Windows, Linux czy też MacOS. W wymaganiach na stronie Web GG zostały wymienione jedynie przeglądarki IE, Netscape i Opera jednak nie ma problemów również w Firefoksie, nie przypuszczam również żeby pojawiły się takie w przypadku Macowej Safari.

Samo w sobie Web Gadu-Gadu nie wiele różni się od prototypu, standardowe okienko i obsługa. Zaraz po zalogowaniu, jeśli mamy bazę kontaktów na serwerze jest ona pobierana. Nic dodać nic ująć.

Wersja ostateczna pojawić ma się jeszcze w tym roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.