Fingerprint Quick Action Fingerprint Quick Action 0.15.2

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fingerprint Quick Action – program pozwalający dodać do czytnika linii papilarnych w smartfonie dodatkowe funkcje, poprzez obsługę pojedynczego i podwójnego dotknięcia oraz gestu przesuwania. Można w ten sposób między innymi włączyć latarkę, cofnąć stronę w przeglądarce internetowej, wysunąć pasek powiadomień, wykonać zrzut ekranu czy uruchomić ustaloną wcześniej aplikację.

Gest przesuwania oraz podwójne dotknięcie zadziałają na dowolny palec, zaś w przypadku pojedynczego można zdecydować, czy rozpoznawane mają być tylko zapisane w telefonie odciski, czy też aplikacja ma reagować na dowolne palce, podobnie, jak w dwóch pozostałych przypadkach. Ciekawostką wśród ustawień jest możliwość wybrania jednego z trzech opóźnień pomiędzy dotknięciami, by akcja została poprawnie rozpoznana.

Warto dodać, że funkcje aplikacji są eksperymentalne, zaś autor programu zwraca uwagę, że nie każdy smartfon mający czytnik linii papilarnych korzysta z tego samego API, co może utrudniać działanie programu w niektórych przypadkach. Intuicja podpowiada także, że do poprawnego działania konieczne jest posiadanie aktywnej wersji czytnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!