FireCuva Data Recovery

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FireCuva Data Recovery to proste w obsłudze narzędzie do odzyskiwania danych, które utraciliśmy na skutek awarii systemu czy oprogramowania, działania wirusa, uszkodzenia partycji, bądź jej formatu lub które po prostu niechcący usunęliśmy.

Program pozwala na odzyskiwanie takich plików jak dokumenty różnych typów, wiadomości e-mail, pliki graficzne, wideo, audio oraz skompresowane archiwa. Wśród obsługiwanych systemów plików znajdziemy FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 i ExtFAT. FireCuva Data Recovery pozwala na przywrócenie danych z wszelkiego rodzaju nośników czyli oprócz normalnego twardego dysku także z pendrive'ów, kart pamięci, przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, oraz smartfonów i tabletów.

Program posiada dość użyteczną dodatkową funkcję, która pozwala nam zobaczyć podgląd pliku jeszcze przed jego przywróceniem.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu pozwala na odzyskanie do 20 MB danych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!